Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Krótka historia. Telefon podładowałem w nocy do 100%, poszedłem do pracy i po paru godzinach niestety ku mojemu zdziwieniu telefon padł...zero wcześniejszych problemów, zwiech, czy innych tego typu dolegliwości... Zastanawiam się czy opłaca się wysyłać go do naprawy ?? Telefon jest na gwarancji, ale ze względu, że ma pękniętą szybkę, podejrzewam, że odmówią naprawy w ramach gwarancji :/ Jestem lekko wk.... bo wydałem nie małe pieniądze i w żaden sposób ich nie odzyskam... Także pytanie co dalej ?? Sprzedawać na części ?? Czy próbować go naprawiać (szybka oraz powrót do żywych :P) ??

 

 

Link to post
Share on other sites

Stluczony ekran nie ma nic do plyty glownej czy procesora. Teoretycznie jesli za cos zaplacisz to tylko za szybke. Napisz do HTC Polska. Ja jeszcze moge popytac pewnych osob, jesli chcesz tylko daj znac na PW.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

davv1882

dokładnie jak mówi daw. pęknięta szybka niema na to wpływu.

skoro jest na gwarancji to ja bym to oddał.

w końcu szybka pękła tobie w innym terminie a to jest cos z bebechami nie tak.

 

Tak - tylko w razie czego(bo to Polska i Polskie serwisy) jak udowodnisz że to się stało w innym terminie?

Może trafisz na uczciwego i naprawi a może i być taki co powie " a nie naprawiamy napisze się że coś padło poprzez upadek i tyle".Przykład z życia z HTC Sensation siostry - miałą utłuczoną szybę już pół roku tylko an rogu nawet w sumie niezauważalne - ale po pół roku też się nie włączył - w nocy padł i już nie wstał :-) został wysłany na gwarancje a tam odpowiedź była jedna - porzpez upadek coś się uszkodziło bla bla do wymiany płyta nie podlega gwarancji uszkodzenie mechaniczne.Amen.I jak im udowodnić że telefon działał?

Spróbuj może się uda.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Stluczony ekran nie ma nic do plyty glownej czy procesora. Teoretycznie jesli za cos zaplacisz to tylko za szybke. Napisz do HTC Polska. Ja jeszcze moge popytac pewnych osob, jesli chcesz tylko daj znac na PW.

 

Wyślę telefon do Regenersis w Warszawie i zobaczę co mi powiedzą, ale nie spodziewam się dobrych rzeczy...

Edytowane przez Tomashec
Link to post
Share on other sites

Tak - tylko w razie czego(bo to Polska i Polskie serwisy) jak udowodnisz że to się stało w innym terminie?

Może trafisz na uczciwego i naprawi a może i być taki co powie " a nie naprawiamy napisze się że coś padło poprzez upadek i tyle".Przykład z życia z HTC Sensation siostry - miałą utłuczoną szybę już pół roku tylko an rogu nawet w sumie niezauważalne - ale po pół roku też się nie włączył - w nocy padł i już nie wstał :-) został wysłany na gwarancje a tam odpowiedź była jedna - porzpez upadek coś się uszkodziło bla bla do wymiany płyta nie podlega gwarancji uszkodzenie mechaniczne.Amen.I jak im udowodnić że telefon działał?

Spróbuj może się uda.

Uzasadnienie bardzo sensowne sam wysłałem smartfona który  w skutek  upadku uległ

uszkodzeniu. Ponieważ z zewnątrz był idealny najzwyczajniej go naprawili. Podejrzewam że takich przypadków są setki. 

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...