Skocz do zawartości

RAZR bootloop - jak naprawić


Recommended Posts

Witam, grzebałem w ustawieniach poprzez aplikację motomizer i najprawdopodobniej zmieniłem jakaś wartość czegoś tam i zamiast nie akceptować to zresetowałem fona. W tej chwili włącza mi się jedynie pulsująca ikona motoroli. Próbowałem już odpalić na róże sposoby, ale za każdym razem tylko włącza się w nieskończoność.

Chciałbym chociaż móc podłączyć do kompa, żeby zgrać wszystkie ważne dane, potem mogę zmieniać soft.
Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

A jakiego rodzaju dane chcesz odzyskać? Dokumenty/muzyka czy zainstalowane aplikacje? 

 

Oprócz tego napisz, czy możesz dostać się do stockowego recovery: przy wyłączonym telefonie trzymasz GŁOŚNOŚĆ+ i GŁOŚNOŚĆ- i wciskasz przycisk włączania, następnie wybierasz recovery i jak pojawia się trójkąt to klikasz znowu przyciski głośności.

Edytowane przez kubekpop
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Zdjęcia głównie i jakieś dokumenty. Aplikacje wszystkie mogą być skasowane. Do recovery mogę wejść bez problemu.

Kierując się tą stroną http://www.droidviews.com/restore-your-motorola-droid-razr-from-bootloop-using-fastboot-files/

Zainstalowałem sterowniki od motoroli, ADB oraz RSD jeśli to ma w czymś pomóc i na razie czekam na jakieś rozwiązanie, bo tamto prowadzi do wgrania nowego softu.

Edytowane przez kamillode
Link to post
Share on other sites

Innej opcji nie ma, a dane z pamięci wewnętrznej (o ile jest to wykrywane jako wewnętrzna karta pamięci) zostają na swoim miejscu. Jeszcze możesz spróbować wyczyścić dane (wipe data) w recovery albo w tym pierwszym menu może jest, nie pamiętam. https://motorola-global-portal.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/71984 Punkt EXTERNAL RESET. Może wystarczy, jak dane aplikacji usuniesz, choć wątpię, skoro to miało do czynienia z plikami systemowymi.

Link to post
Share on other sites

Hmm, ja bym wgrał stockowy system, wrzucił CM na pamięć wewnętrzną, zmienił nazwę na update.zip i zainstalował go z poziomu recovery. Ew. spróbuj wejść do recovery i podłączyć telefon do komputera, odpalić adb (w cmd dajesz cd <lokalizacja folderu z plikami adb>), zmienić nazwę CM na update.zip, wrzucić go do tego folderu z ADB i w cmd dać adb push update.zip /sdcard Potem dajesz w gł. menu recovery install update.zip czy coś takiego. Jakbyś nie rozumiał, to pisz już na PW, bo zrobi się tutaj bałagan jak będę opisywać to.

Edytowane przez kubekpop
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...