Skocz do zawartości

Myszka i podkładka za ~100zł


Recommended Posts

Witam. 

Szukam myszki do około 80zł, ewentualnie jestem skłonny trochę dołożyć.

 

Moja aktualna myszka to no-name za 20zł i powoli przyciski przestają działać. Na dzień dzisiejszy nie używam podkładki, gdyż wydaje mi się zbędna. Myszka nie musi być "dla graczy", ponieważ bardzo mało gram - czasami w Hearhstone.

 

Zależy mi na tym, aby myszka posiadała dodatkowe przycisk/i na bokach.

 

Przeglądając parę stron wstecz zauważyłem, że bardzo popularna jest Ss Kana v2, lecz szkoda mi wykładać tyle kasy, tym bardziej, że nie gram w gry wymagające dużej precyzji.

 

Proszę jeszcze o podanie jakiejś podkładki do myszki - taniej (~20zł), ale nie crap, który będzie bardziej przeszkadzał niż pomagał:)

 

Budżet: ~80zł
Model podkładki: Brak
Jesteś lewo czy praworęczny: Prawo ręczny
Jak dużą masz dłoń: 18 cm
Jak trzymasz mysz: Finger grip
Ile potrzebujesz cm na obrót o 360 stopni: Na dzień dzisiejszy nie posiadam żadnej gierki FPS, ale jednym ruchem nadgarstka/ 7cm w linii prostej przechodzę kursorem szerokość dwóch monitorów (2x22 cale FHD) - może to będzie pomocne. 
Specjalne wymagania: Dodatkowe przyciski
Ile potrzebujesz przycisków: min 5
 
Z góry dziękuje za pomoc.
Link to post
Share on other sites

Cm Storm Xornet + A4tech 200mp

 

Mysz na Avago 3050, ma fajny kształt dla fingertip'owców, przyjemną powierzchnię i nienaganną jakość wykonania

 

Sprawdź, czy będzie Ci odpowiadał układ palców na tej myszce: 

 

 

http://www.test-gear.pl/wp-content/uploads/2013/04/xornetchwyt-2.jpg

 

 

Możesz też pomyśleć o Genius Maurus. Ta ma lepszy sensor, jednak błyszcząca powierzchnia nie musi każdemu odpowiadać.

 

Podkładka sprawdzona, świetna za tę cenę.

Edytowane przez misiek06
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki za propozycję. Podkładkę mam już z głowy.

 

Dla mnie wygląd nie ma znaczenia. Genius Maurus jest tańszy, a do tego lepszy sensor, więc wybór pada raczej na nią. 

 

Mam jeszcze pytania dodatkowych przycisków. W komentarzach do myszki Cm Storm Xornet użytkownicy piszą, że nie można przypisać klawiszy do bocznych przycisków. Czy faktycznie nie można zmienić funkcjonalności tych przycisków i czy tak samo jest w przypadku tego genius-a? Bo jeżeli mają służyć tylko do przewijania stron to tak naprawdę są mi zbędne. 

Link to post
Share on other sites

Xornet nie ma sterowników, więc pewnie nie będziesz mógł do nich nic przypisać. Jeśli się nie mylę, to w przeglądarkach służą one domyślnie jako "cofnij" i "do przodu". W grach tak, czy tak na 99% będziesz je mógł przypisać do określonych funkcji.

 

W Maurusie jest oprogramowanie pozwalające na przypisanie dowolnych funkcji, czy makr.

Edytowane przez misiek06
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...