Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! 
Chciałbym zakupić smartfona, mój budżet to 1600zł max, w gre wchodzą tylko nowe urządzenia na gwarancji. Nowego towarzysza mogę zakupić na allegro, więc trzeba wziąć pod uwage ceny z tego serwisu gdzie np nowego Samsunga Galaxy S5 można kupić już za 1800zł, a LG G Flex'a za 1600zł
Zastanawiałem się nad Sony Xperią Z1 Compact, chodź troszke denerwują mnie te duże ramki które powinny zostać wykorzystane na przyciski ekranowe żeby nie zabierać miejsca z ekranu, który i tak jest już niewielki. Bardzo intryguje mnie również Google Nexus, jednak nie mam chyba tyle cierpliwości by wyczekać do 6, a 5 mnie nie satysfakcjonuje swoimi parametrami, ale zauważyłem LG G3, który by był fajną alternatywą jednak tutaj też trzeba by było czekać no i nadal nieznana jest cena tego urządzenia, bardzo ciekawie zapowiada się też OnePlus One, ale znowu to samo co wcześniej wyczekiwanie. No i w tym momencie pojawia sie moja prośba o Wasze opinie i propozycje, nie muszą być one z wymienionych przeze mnie z chęcią przyjrzę sie nowym modelom zaproponowanym przez Was czy też zapoznam z opiniami o wymienionych już wyżej smartfonach. 

Dodam, że system, który wchodzi w grę to Android, gdyż z WP8 miałem ostatnio styczność i wolałbym coś nowego, a Iphone'y mnie nie przekonują. Mam 17 lat i mieszkam u babci z powodu codziennych treningów, w domu jestem tylko w weekendy, więc smartfon służy mi też tak naprawdę za komputer (portale społecznościowe, filmy, gry itd.) dlatego na plus w xperii z1 compact jest możliwość podłączenia pada od ps3 i kabla hdmi dzięki czemu mamy mini konsolke.
Z góry dzięki za odpowiedź i poświęcony czas :)

 

Link to post
Share on other sites

W cenie ok 1200zl masz super LG g2, ;snapdragon 800: 4 rdzenie krair 2.26ghz i adreno 330czyli kazda gra pojdzie :D super 5.2 calowy ekran FullHD z super kolorami, wykonanie nie najlepsze ale moze sie podobac lub nie, swietny dzwiek na sluchawkach, ma tylko 16gb pamieci( ok 12 dla uzytkownika) ale mozna dokupic pendrive na mikro usb i po sprawie.  Bateria trzyma ok 2-3 dni.

Edytowane przez Lazer23
Link to post
Share on other sites

najbardizej opłacalnym telefonem teraz jest G2 bezapelacyjnie - potem droższy Note 3 w pełnej wersji i reszta już dalej wg uznania.

G2 strosunek cena/moc jest idealna(wiem cena zawsze za wysoka mogliby sprzedawać bez umowy za 1zł wtedy byłoby idealnie no ale..)

Note 3 - dopłacić te 600zł za mnogość funkcji i wygodę użytkowania tym bardziej tak jak ja w pracy - nieoceniona i warta każdego pieniądza - choć 3 wypłat bym na to nie dał :-)

Trzeba się liczyć z wydatkami i czasem wyhamować telefon to nie najważniejsza rzecz.Pozdrawiam.

 

PS - G3 kupisz za mniej niż 2 klocki dopiero pod koniec roku a wtedy to i G2 kupisz za mniej niż 1000zł a jeśli top będzie taki gigantyczny skok jak poniędzy S4 a S5 czy Z1 i Z2 to ja dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...