Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Panowie.

Ostatnio naczytałem się o zasilaczach i związanych z nimi napięciami mającymi wpływ na pracę procesora. Chciał bym, abyście rzucili okiem na zrzuty z programu OCCT i powiedzieli czy wszystko jest w porządku, czy zasilacz do wymiany,tylko coś nie mogę dodać screenów do posta,jak je dodać panowie?

Mój "sprzęt" :

Procesor jak w temacie

Płyta główna MSI 760GM-P21

Karta GPU HD 7700 XFX

RAM DDR3 Geil 8GB

Zasilacz 500 W pewnie jakiś no name made in China.

 

 

  

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz zasilacz noname to i tak czeka cię jego wymiana, prędzej czy później. Lepiej prędzej, jeśli nie chcesz przy okazji wymieniać czegoś jeszcze. Sprawdź jeszcze dokładnie co to za zasilacz, będzie pisać na jego tablice znamieniowej.

Link to post
Share on other sites

Zasilacz LPK12-25 3*SATA

voltage 115v~230v~

current 4~10A 2~5A

 

Wymiary obudowy 38cm na 35cm.

jaki zasilacz w takim wypadku proponujecie? Cena tak 150-200 zł.

Wrzucił bym te screeny z OCCT,ale coś mi ich nie chce wkleić, dodać do posta,było by wiadomo co i jak.

Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7

 

 

Chciał bym, abyście rzucili okiem na zrzuty z programu OCCT i powiedzieli czy wszystko jest w porządku,

A gdzie ten screen ?

Tu oprócz zasilacza jest wazna płyta główna która co prawda ma support ale sprawia problemy fx6100


 

 

Wrzucił bym te screeny z OCCT,ale coś mi ich nie chce wkleić

To daj przez print screen z głównego

Link to post
Share on other sites

1. XFX 450W- dobre trzymanie napięć, 5-letnia gwarancja, sztywne kable, średnia kultura pracy, OEM Seasonic

2. Thermaltake Smart SE 530W- OEM CWT, niezła kultura pracy, częściowo odpinane kable, wysoka sprawność.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...