Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie

 

Potrzebuję smartfona w cenie do 400 zł, kupię raczej przez allegro więc jest taniej niż w sklepie. Byłem ostatnio na zakrapianej imprezie i niestety nie wiem w jaki sposób ale uszkodziłem telefon - konkretnie mikrofon nie działa. Naprawa będzie kosztowała koło 200zł, a jako że w lipcu firma przedłuża umowy (abonament mam dość wysoki na poziomie 150zł więc mogę sobie pozwolić na prawie każdy telefon), nie chcę wydać na niego jakiś większych pieniędzy. Owy telefon będę używać więc przez 2 miesiące i pozostanie on jako telefon awaryjny.

 

Co do potrzeb, dość dużo korzystam z telefonu - głównie rozmowy/sms i dużo internetu, raczej nie gram w jakieś gry, ale nie lubię gdy zawiesza się przeglądarka itp więc, nie chciałbym żeby był on jakiś wolny, aparat obojętnie, ekran jako że używam przeglądarki nie najgorszy. Cudów się nie spodziewam przy tej cenie, ale może pomożecie mi dokonać wyboru. Preferuje android, ale tragedii nie będzie przy innym systemie.

 

Słyszałem że xperia m bije konkurencje w stosunku jakoś a cena i orientując się po aukcjach jest w zasięgu, tak jak lg l7ii czy l9ii.

 

Czekam na wasze propozycje.

Dziękuję za poświęcony czas i zaoferowaną pomoc (;

 

Edit: zapomniałem dodać - chciałbym raczej telefon nowy.

Edytowane przez bolerioza17
Link to post
Share on other sites

posiadam Lumie 520 i jeśli dużo korzystasz z internetu to weź pod uwagę fakt że bateria nie wytrzymuje zbyt długo,natomiast jeśli chodzi o szybkość działania samego smartfona to nie można mieć żadnych zastrzeżeń.Pracuje szybko i bez żadnych zamuleń,gry też chodzą płynnie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...