Skocz do zawartości

Recommended Posts

No to uderzenie z innej strony: na forum wyczytałem, że Swift znacznie lepiej radzi sobie z grafiką 3D (akcelerator), niż Spica - jest kilka ciekawych tematów na różnych forach, w których ludzie borykają się z tym właśnie problemem.

Link to post
Share on other sites

A o tym to wiem ;)

 

Mam pomysła 8-)

Można zrobić tak że wezmę z jakiegoś abonamentu telefon i sprzedam go na allegro, a z uzyskanych pieniędzy kupie to co mi się spodoba...

Tylko znajdzcie mi tel. który drogo zchodzi na allegro i zeby byl w taryfie do 35 zl...

Link to post
Share on other sites

Jednak będę kupował telefon na allegro, tylko nie wiem jeszcze którego - mam do wyboru LG Swift, HTC Dream (G1) ale to jak uda mi się wyczaić do 450zł, ewentualnie HTC Magic ale to jak będzie w dobrej cenie. Myślałem jeszcze o Spicy ale jednak ona odpada.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe czemu bije na głowe? Bo Ty go masz?

To co ma lepsze to ciut większy ekran no i do tego pojemnościowy, ale różnica między oporowym w LG a pojemnościowym w Spicy jest bardzo mała.

Poza tym Spica jest droższa. I nie da się na niej grać :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Pośmieje się z tych głupot co napisałeś, grać się tak samo jak na LG. Jest to ten sam system, zresztą na i na tym będziesz musiał połączyć się z Android Market by ściągnąć Astro Manager i móc instalować gry z karty pamięci, w innym wypadku sobie nic nie wgrasz. No chyba, że zdecydujesz się na rootowanie systemu.

 

Oporowy wyświetlacz od LG miałem i był jak młotek, gdy nie przycisnęło się czegoś mocniej to można było pomarzyć o włączeniu aplikacji i do tego w niektórych opcjach, trzeba było korzystać z tego nieszczęsnego rysika.

 

W Samsungu delikatne muśnięcie włącza aplikację, co dla mnie jest plusem w pisaniu smsów. LG jedynie bije Samsunga w kwestii aparatu, w tym pierwszym spokojnie zrobisz zdjęcie w słoneczny dzień czy pod wieczór. Na Samsungu wychodzi w słoneczny dzień jasna plama, a wieczorem znów ciemna. Chodź osobiście mi to nie przeszkadza, od zdjęć mam lustrzankę :lol:.

 

Różnicę zauważyć również w wyświetlaczu - Samsung (16 mln kolorów) i LG (256 tys. kolorów), uwierz mi jest to widoczne i jakość obrazu jest o wiele lepsza.

 

W tej cenie szukałbym Nokii 5530 i HTC Magic, od LG trzymaj się z daleka, jak to pisali na jednym z for o GSM niech zajmą się lepiej Telewizorami, Pralkami etc. to im najlepiej wychodzi :rotfl:.

Link to post
Share on other sites

To ty chyba nie grałeś na Samsungu, tam chyba zapomnieli dać sterowników OpenGL...

Gier nie można instalować na karcie pamięci gdyż to umożliwia jedynie wersja Androida 2.2 wzwyż. No ale jest to możliwe przez root i app2s czy coś takiego :rotfl:

Jakiego ty miałeś LG? Chyba takiego sprzed 5 lat, w Swifcie LG zrobiło wielki krok naprzód, także nie miałeś w ręku to nic nie mów...

Te kolory... 16 mln to Spica i tak nie wyświetli, nawet nie wiem czy wyświetli 256k... A chodzi o ograniczenie które jest w Androidzie.

O Nokii 5530 mi nawet nie wspominaj, to drogi badziew z Symbianem...

Link to post
Share on other sites

Haha, oj coś ci się pomyliło, ściągasz Astro Manager i ściągasz sobie gry przez internet, wrzucasz je na kartę pamięci i instalujesz przez Astro na telefonie. O to mi chodziło, nie wiem czy umiesz ze zrozumieniem czytać. Miałeś Samsunga? Nie, wiec nawet nie wiesz jak się na nim gra.

 

LG miałem KU990i, więc czasami pomyśl zanim palniesz głupotę. Wszystko wiesz lepiej, więc po co się pytałeś o wybór telefonu na forum? :rotfl:

Link to post
Share on other sites

No to KU990i to jest akurat gó**o i jest mało czuły.

Ale gry instalujesz w pamięci telefonu a nie na karcie pamięci :sciana:

Jak ty grasz tylko w Tetrisa to sorry...

Lepiej od Ciebie na pewno, bo widać jak się "znasz".

A pytałem o wybór bo myślałem że są tu ludzie którzy siedzą w tematach telefonów.

A od czasu założenia tematu troche poczytałem tu i ówdzie.

 

Sorki za błąd, Spica ma 65 tyś kolorów, także nawet nie znasz specyfikacji swojego telefonu...

Link to post
Share on other sites

Słuchaj telefon jest do dzwonie, pisania smsów i czasami posłuchania muzyki lub pogrania w gry. A od poważniejszego grania w gry masz PC, więc mi nie mów, że telefon ma słabe parametry bo wychodzić na dzieciaka, według którego telefon ma mu zastąpić komputer i być super hiper.

 

I jak od początku mówię, że jedynie gry wrzucasz na kartę pamięci i instalujesz na telefonie. Wróć do szkoły i naucz się czytać.

 

A co do specyfikacji, na http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1677#parametry i http://telefon.gsm.pl/Samsung/I5700-Galaxy-Spica/ masz napisane 16 mln więc się sugeruje tym, bo to jedne z najlepszych portali o tej tematyce. Ja osobiście w ostatnim czasie, gdy szukałem telefonu rozważałem zakup HTC Desire, Samsunga Omni HD i wybrałem Samsunga I5700, bo za połowę ceny tych telefonów, otrzymałem takie same parametry jak poprzednio.

 

I w telefonach siedzę dłużej od ciebie, a to, że mam swoje opinie i niektórzy producenci według mnie nie powinni produkować telefonów, to już moja sprawa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...