Skocz do zawartości

Malowanie wentylatorów-czym ? Kabelki do zasilacza


Recommended Posts

Witam,mam kilka pytanek.

Zacznijmy od tego że chcę pomalować poszczególne elementy wentylatorów na zielono.Myślałem nad farbami/lakierem fluoresencyjnym i luminesencyjnym.Jak myślicie ? Jak nałożyć taką farbkę/lakier ?

 

Kolejna sprawa-chciałbym kupić kabelki do zasilacza corsair ax w kolorze zielonym,oczywiście pełen zestaw,Polecicie coś ?

 

Jako że zielona kolorystyka jest znacznie rzadziej spotykana w komputerach niż czerowna/niebieska prosił bym abyście podrzucili mi jakieś fotki fajnych "buildów" które mogły by być dla mnie inspiracją (temat inspiracje już przeglądałem)

Oczywiście dawajcie wasze pomysły,co byście zrobili w takim komputerku.(obudowa ma dosyć ograniczone miejsce-obsidian 350d)

Edytowane przez kartonsoku1
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Spray rzecz jasna, chyba, że potrzebujesz czegoś w rodzaju pędzelka na małe elementy?

No właśnie na pędzelek było by lepiej bo będę malował w dosyć nie typowy sposób.

A i przed malowaniem nałożyć jakiś podkład?

Edytowane przez kartonsoku1
Link to post
Share on other sites

 

 

Myślałem nad farbami/lakierem fluoresencyjnym i luminesencyjnym

 

Tutaj rodzi się zasadnicze pytanie, jak to będzie świecić gdy pomalujesz nie dokładnie spreyem (nie ma opcji byś na całości miał identyczną grubość warstwy), nie będzie wtedy bardzo dużych chmurek czasem ?

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Tutaj rodzi się zasadnicze pytanie, jak to będzie świecić gdy pomalujesz nie dokładnie spreyem (nie ma opcji byś na całości miał identyczną grubość warstwy), nie będzie wtedy bardzo dużych chmurek czasem ?

Właśnie się zastanawiałem.Chyba jednak użyje podkładu na plastik jak mówił michalschulz1a następnie jakiejś farbki na plastik.

Czy będzie tak jak mówisz może sprawdzę na fabrycznych wentylatorach, i tak nie będę ich używał.

 

Chyba że by spróbować czymś takim [link]

albo takim

Edytowane przez kartonsoku1
Link to post
Share on other sites

 

 

tylko ktoś mi gdzieś wspominał że coraz więcej gier korzysta z jakiejś tam technologii i lepiej brać i7/xeona

Kto, eksperci z pclaba? Od dawna używa się tego argumentu, a do dziś nie ma potwierdzenia tej teorii w grach.  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...