Skocz do zawartości

Recommended Posts

Planuję zakup myszki Logitech G400S.

Użytkowników tej myszki proszę o podanie jej zalet i wad. Jak spisuje się w praktyce? Czy stwarza jakieś problemy?

Czy nadaje się do grafiki i innych precyzyjnych działań?

 

Jaką inną myszkę możecie polecić zamiast G400S? Bardzo zależy mi na tym, aby była bardzo precyzyjna w działaniu.

Link to post
Share on other sites

Wypelnij wzor :

 

 

Budżet

Model podkładki

Jesteś lewo czy praworęczny

Jak dużą masz dłoń

Jak trzymasz mysz

Ile potrzebujesz cm na obrót o 360 stopni

Specjalne wymagania

Ile potrzebujesz przycisków

W jakie gry grasz (RTS, MMO FPS)

Low sens czy high sens

 

Co do g400s to glowna roznica od

poprzednika to wyglad i cena.

Link to post
Share on other sites

Glowna roznica to nowszy laser. G400 ma laser max 3600dpi, natomiast g400s max 4000dpi. Oba te lasery sa swietne, bez wad (g400 w pierwszej rewizji mial predykcje, natomiast teraz praktycznie do kupienia jest tylko g400 rev2 i ta wada zostala usunieta). Obie myszki sa swietne. Osobiscie kupilbym g400 i te 60 zl roznicy dolozyl do jakiejs dobrej markowej podkladki. Nie wiem czy nadaje sie do grafiki gdyz grafikiem nie ejstem, natomiast w grach fps precyzja na tych myszkach jest bardzo dobra.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Wypelnij wzor : Budżet Model podkładki Jesteś lewo czy praworęczny Jak dużą masz dłoń Jak trzymasz mysz Ile potrzebujesz cm na obrót o 360 stopni Specjalne wymagania Ile potrzebujesz przycisków W jakie gry grasz (RTS, MMO FPS) Low sens czy high sens Co do g400s to glowna roznica od poprzednika to wyglad i cena.

 

Budżet -    ​od 120 do 250 zł. Chodzi mi o to aby mysz była bardzo dokładna

Model podkładki -      aktualnie jakaś szmacianka piedronkowa. Planuję zakup podkładki pod nową mysz

Jesteś lewo czy praworęczny -     praworęczny

Jak dużą masz dłoń -     długość dłoni ok. 19.8 cm

Jak trzymasz mysz -     głównie palm grip ale ostatecznie może być też fintertip grip

Ile potrzebujesz cm na obrót o 360 stopni -   teraz nie mam żadnej gry aby to zmierzyć

Specjalne wymagania -    bardzo dobry sensor, mysz powinna być precyzyjna, wygodna. Zastosowanie do grafiki,                                                        internetu, edycji tekstu.

Ile potrzebujesz przycisków -    6 lub więcej. Istotne jest aby szybko zmieniać DPI (optymalnie przycisk + i -).                                        

W jakie gry grasz (RTS, MMO FPS) -   jeszcze nie gram, dopiero planuję.

Low sens czy high sens -                 -  jeszcze nie gram

Glowna roznica to nowszy laser. G400 ma laser max 3600dpi, natomiast g400s max 4000dpi. Oba te lasery sa swietne, bez wad (g400 w pierwszej rewizji mial predykcje, natomiast teraz praktycznie do kupienia jest tylko g400 rev2 i ta wada zostala usunieta). Obie myszki sa swietne. Osobiscie kupilbym g400 i te 60 zl roznicy dolozyl do jakiejs dobrej markowej podkladki. Nie wiem czy nadaje sie do grafiki gdyz grafikiem nie ejstem, natomiast w grach fps precyzja na tych myszkach jest bardzo dobra.

 

Czy Logitech G400 i G400S nie są optycznymi myszami?

Edytowane przez kosmobiter
Link to post
Share on other sites

Tak masz racje. Napisalem laser a powinienem sensor optyczny. Skrot myslowy. :)

Skoro planujesz grac, to powinienies w zastosowaniach napisac rowniez "gry".

Słusznie. Masz racje :) . Niedopatrzenie wynikło z tego, że od niektórych graczy czytałem pozytywne opinie na temat tej myszki. Natomiast bardzo zależy mi na opiniach w innych zastosowaniach, gdzie wymagana jest precyzja a zwłaszcza w grafice.

Link to post
Share on other sites

Chyba lepszej precyzji nie dostaniesz, avago 3090 to jeden z lepszych. Moze w Nasa maja lepsze.

Lepiej wez normalna g400 to praktycznie ta sama myszka tylko inne przyciski, z tego co mi wiadomo na korzysc g400.

Edytowane przez pr0l4nd
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Niedopatrzenie wynikło z tego, że od niektórych graczy czytałem pozytywne opinie na temat tej myszki. Natomiast bardzo zależy mi na opiniach w innych zastosowaniach

Jeśli słuchawki dobrze sprawdzają się w muzyce, to w grach także będą się dobrze spisywać. Podobnie jest z myszkami, jeśli dobre są do grania to spokojnie sobie poradzą w innych zastosowaniach.

Druga sprawa jest taka, co dla Ciebie oznacza precyzyjne działanie podczas pracy. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...