Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak w temacie:

Zastanawiam się nad kupnem tabletu graficznego intuos, lecz nie wiem, który model jest bardziej opłacalny:

http://www.morele.net/tablet-graficzny-wacom-intuos-manga-cth-480m-n-604356/

http://www.morele.net/tablet-graficzny-wacom-intuos-pen-touch-s-cth-480s-rupl-painter-lite-604359/

 

https://sklep.wacom.pl/tablet-intuos-pen-s-a6-ctl-480s-rupl-p37.html

 

czy w przypadku 2 pierwszych modeli jedynym dodatkiem względem ostatniego jest oprogramowanie?

czy może jednak opłaca się dopłacić do któregoś z nich?

 

@up

szukam po całych internetach a pod samym nosem mam napisane :D

te po ~350 prócz oprogramowania mają do zaoferowania także: "gumkę", multi touch i 3mm szerszą pow. roboczą :x

 

 

to może teraz pytanie do jakiegoś posiadacza (o ile takowy się znajdzie)

czy te 3 rzeczy rzeczywiście warte są dopłacenia 100zł? tzn. w jakim stopniu ułatwiają pracę?

Edytowane przez kotowaru
Link to post
Share on other sites

Zasadnicza różnica między droższymi wersjami a tańszą to funkcja Touch wg mnie i wielu innych nadająca się wyłącznie do wyłączenia. Do wersji za 250zł również dołączany jest Corel Painter Lite a wersji Manga : Manga Studio Debut. Z tych dwóch osobiście wolałbym na płycie otrzymać Corela. Tak więc sumując jeśli miałbym dopłacać to szukałbym używanego Intousa od 3 (tzw. profeski czyli z pierwszą literką P w kodzie)  w górę w dobrym stanie .

Link to post
Share on other sites

Zasadnicza różnica między droższymi wersjami a tańszą to funkcja Touch wg mnie i wielu innych nadająca się wyłącznie do wyłączenia. Do wersji za 250zł również dołączany jest Corel Painter Lite a wersji Manga : Manga Studio Debut. Z tych dwóch osobiście wolałbym na płycie otrzymać Corela. Tak więc sumując jeśli miałbym dopłacać to szukałbym używanego Intousa od 3 (tzw. profeski czyli z pierwszą literką P w kodzie)  w górę w dobrym stanie .

 

Nigdzie nie zobaczyłem żadnego wpisu o tym, ażeby tak było ;o mógłbym poprosić o źródło tejże informacji?

No i te intuosy o których mówisz to już "trochę" więcej kosztują, a ja pewnie i tak ich nie wykorzystam w pełni.

Ogółem ma być to mój 1szy tablet, więc myślę, że taki powinien mi wystarczyć.

Link to post
Share on other sites

Nigdzie nie zobaczyłem żadnego wpisu o tym, ażeby tak było ;o mógłbym poprosić o źródło tejże informacji?

Aj, faktycznie mój błąd. Pomyliłem oferty. Cena takiego zestawu to 295zł.  link

No i te intuosy o których mówisz to już "trochę" więcej kosztują

Używkę trójki w dobrym stanie i kompletem akcesoriów można dorwać w cenie Mangi ;)

Ogółem ma być to mój 1szy tablet, więc myślę, że taki powinien mi wystarczyć.

Myślę , że tak. Poza tym tablet to tylko narzędzie. Liczą się głównie umiejętności. Widziałem już wielu wymiataczy pracujących na starym Bamboo ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...