Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć!

Stoję własnie przed dylematem kupna nowego telefonu. Aktualnie mam jeszcze xperie sole ( NIGDY WIECEJ TELEFONOW SONY !!!)
Mam do wydania 1400 zł i moze to być telefon używany. Mam kilka ofert znalezionych ale jeżeli uważacie ze są jeszcze jakies ciekawe telefonu to piszcie.

Kilka dni temu kupiłem Samsunga Nota 2 - stan idealny itp gwaranacja za 920 zł z allegro. W rzeczywistości stan zewnętrzny był idealny ale nie działał automatyczny obrót ekranu- prawdopodobnie pękło cos na płycie głownej. Samsung Note 2 bardzo mi sie spodobal. Ekran 5.5 uwazam za idealny, do tego nie było lagów, plynnie chodził, cena dośc dobra, i najważniejsze, moze wam sie wydawac to dziwne ale wygląd bardzo mi sie podobał ( Ciemny niebieski kolor). Teraz czekam na oddanie pieniędzy, a kolega stwierdził ze lepiej dołożyc 500 zł ( które jestem w stanie dołożyc ) i kupić cos lepszego.

Wiec zwracam sie do was o pomoc, co kupic?

SMG Note II za okolo 900 zł ? ( Używany )- Podoba mi sie ekran 5.5 i wygład

SMG S IV - mam oferte 1250 zł z gwarancja 24 mc - telefon nowy z polski z papierami

SMG Note III Neo - nowy 1300 zł ale flaki ma takie jak Note ii wiec mysle ze bez sensu wywalic pieniądze.

SMG Note III - poczekać i dozbierać te 150 zł i kupić używke za okolo 1550 zł ?

HTC ONE - Kuzyn go ma, bawiłem się nim ale nie zrobił na mnie wrażenia. ( Głosniki ma świetne ale akurat zawsze slucham muzyki na sluchawkach :)

I jeszcze widziałem te LG G2 - Mialem kiedys tel firmy LG ale nie jestem przekonany do niej.

Co sądzicie?

Czekam na wasze opinie. Najbardziej sie zastanawiam nad SGS Note ii lub SGS S IV albo poczekać i dołozyc na SGS Note III ale nie wiem czy warto dokładac te 700 zł.

Potrzebuje telefonu tak na co dzień. Czasami zagrać w cos, czasami na neta, zadzwonić, zdjęcie itp.

Czekam na wasze opinie. 

Pozdrawiam!!!

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Skoro Note II Ci się podobał to Note III będzie świetnym wyborem. Dla mnie to najlepszy telefon z tych wszystkich, w dodatku 3 GB ramu no i rysik, który ma więcej funkcji niż ten w Note II.

Link to post
Share on other sites

Są 2 opcje - dozbierać do Note 3 (najlepszy smartfon) lub G2. Osobiście dla nie był za duży Note i mam G2 i jestem bardzo zadowolony. Zero zacięć zero lagów itp. A to że LG kiedyś miałeś i nie byłeś zadowolony - to fakt, wtedy były kiepskie telefony tej stajni. Ale od kiedy Google współpracuje z LG to można powiedzieć, że to marka stworzona od nowa. Bardzo dobre telefony robi i do tego z najlepszym stosunkiem cena jakość. Ja mogę gorąco polecić G2 (jak i Nexusy 4/5 + LG G + cała seria L ) - uważam, że to bardzo udane telefony. A czy potrzebujesz bardzo dużego ekranu, rysika czy kart pamięci to nie pozostaje nic innego jak dozbierać do Note 3.

Link to post
Share on other sites

S4 ma lepszą specyfikację - nowszy i szybszy procesor, ekran o wyższej rozdzielczości, lepszy aparat i kamera - ogólnie jest to lepszy model, ale jeśli wolisz większy ekran i to Note również jest dobrym wyborem ale na pytanie czy warto dopłacić do Note3 to musisz sam sobie odpowiedzieć bo to sprawa indywidualna. 

Link to post
Share on other sites

S4 ma lepszą specyfikację - nowszy i szybszy procesor, ekran o wyższej rozdzielczości, lepszy aparat i kamera - ogólnie jest to lepszy model, ale jeśli wolisz większy ekran i to Note również jest dobrym wyborem ale na pytanie czy warto dopłacić do Note3 to musisz sam sobie odpowiedzieć bo to sprawa indywidualna. 

 

Również celowałbym w GS4, dostaniesz nawet nówke w sklepię do 1400 zł. A specyfikacje ma lepsza.

Link to post
Share on other sites

Czekać(choć teraz poczekasz dosyć trochę bo zrobił się niż na rynku i ceny Note 3 poszły w górę o jakieś 100-120zł średnio - były już po 1600 nówki)na Note 3.Bardzo dobre rozwinięcie Note 2 którego miałem kupować ale poczekałem i kupiłem Note 3 w dniu premiery i nie żałuję.

Jak nie ma kasy to kupić Note 3 neo cene będzie trzymać teraz dłuuugo tak jak i Note 3 - najwyższy spadek już mająza sobą teraz coraz wolniej będzie spadać.

Note 3 będzie trzymać 1600zł do premiery Note 4 - tak jak było lata wcześniej z samsungowymi zabaweczkami - wyłamał się S4 ale to kiepski telefon jak na samsunga.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...