Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze smartfon'a


Recommended Posts

Tak jak w opisie szukam smartfon'a, wydajnego do ceny 2500~3000
Moje propozycje to :
Lumia 1020,
Samsung Galaxy 5s,

Samsung Galaxy Note 3,

IPhone 5s. 
Czekam na wsze propozycje lub podanie najlepszego smartfon'a z podanych wyżej.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie przeszkadza rozmiar to Samsung Note 3. Samsung S5 jest za drogi, Lumia 1020 oprócz aparatu to nic specjalnego, a na temat iP 5S nie będę się wypowiadał (to nie jest w żadnej mierze przytyk do tego smartfona).

 

Jeżeli Note 3 za duży to sprawdź LG G2, a jeżeli ten też za duży to Xperia Z1 Compact.

Link to post
Share on other sites

LG wolałbym nie brać, aktualnie mam LG l5 i gorszego telefonu nie widziałem. Rozmiar niema znaczenia, ma być po prostu dobry :)


Jak sprawdzałem na internecie (sklepy) S5 kosztuje od 2.9 do 3.1.

Link to post
Share on other sites

HTC One Max ma większy ekran 5,9 cala(Note 5,7 cala), ale niżej taktowanego CPU, tylko 1,7Ghz a Note 2,3 Ghz. Do tego Note ma 3GB(HTC 2GB) ram co nie jest bez znaczenia. Zaletą HTC jest dobre audio, pojemniejsza bateria i nakładka Sense. Jednak cechy czysto techniczne przemawiają na korzyść Samsung Note 3.   

Link to post
Share on other sites

A moze HTC one M8? REWELACUJNIE wykonany telefon, w całosci wykonany z aluminium, super 5 calowy ekran o rodzielczosc FHD, super wydajny procesor snapdragon 801, 4 rdzienie o taktowaniu 2.26ghz i bardzo dobry aparat.


i jeszcze 2 gb ram

Link to post
Share on other sites

HTC One Max ma inny procesor niż Note 3. HTC ma S600, który jest słabszy i mniej energooszczędny od S800 z Note. W dodatku Samsung ma te wszystkie funkcje rysika.

 

Yslia - Note 3 Neo ma mniejszy wyświetlacz o niższej rozdzielczości, słabszy procesor, mniej pamięci ram, słabszy aparat oraz kamerę i mniejszą baterię, a także starszy standard mikroUSB (Mote 3 ma 3.0, a  Neo ma 2.0). Do tego dochodzą inne wymiary (z racji różnicy w wyświetlaczach), Note 3 ma także (chyba) więcej czujników.

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5961&idPhone2=5665

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...