Skocz do zawartości

Jak podzielić tego neta i czym ?


Recommended Posts

Kolega ma u siebie w domu neta, ktory jest do niego wysylany przez wifi. Chcialby wylapac ten sygnal i routerem przeslac go dalej, zeby miec w calym domu dobry zasieg. Co polecacie za sprzet, aby to bylo mozliwe ?

Link to post
Share on other sites

Przyjrzyj się temu urządzeniu -> access point AIRLIVE G.DUO AirLive G.DUO

Ma dwa niezależne układy radiowe i obsługuje tryb WISP, który jest Ci potrzebny do połączenia się z Twoim providerem. Niestety nie miałem okazji przetestować osobiście tego sprzętu ale sama firma jest w miarę porządna i ich sprzęt raczej nie sprawia problemów.

Link to post
Share on other sites

Niestety nie miałem okazji przetestować osobiście tego sprzętu ale sama firma jest w miarę porządna i ich sprzęt raczej nie sprawia problemów.

przez jakiś czas używałem tego urządzenia, niestety jest mocno niedopracowane i sprawiało sporo problemów (po 2 wymianach trafił mi się dopiero poprawnie działający, choć może do tej pory już urządzenie jest znacznie lepiej dopracowane), niestety nie ma innego zamiennika, w tej chwili używam tandemu NS5 (Ubiquiti NanoStation5),a wcześniej ns2 na dachu (łapie neta) + tp-link 543g (jako rozprowadzający neta po wifi w domu i po kablu do stacjonarki).
Link to post
Share on other sites

Niestety nie miałem okazji przetestować osobiście tego sprzętu ale sama firma jest w miarę porządna i ich sprzęt raczej nie sprawia problemów.

przez jakiś czas używałem tego urządzenia, niestety jest mocno niedopracowane i sprawiało sporo problemów (po 2 wymianach trafił mi się dopiero poprawnie działający, choć może do tej pory już urządzenie jest znacznie lepiej dopracowane), niestety nie ma innego zamiennika, w tej chwili używam tandemu NS5 (Ubiquiti NanoStation5),a wcześniej ns2 na dachu (łapie neta) + tp-link 543g (jako rozprowadzający neta po wifi w domu i po kablu do stacjonarki).

Widzę że jest jakiś nowy firmware z końca czerwca br. Może coś się poprawiło?

Tego typu (specjalizowany) sprzęt niestety często potrzebuje poprawek. Szkoda że nie ma wypożyczalni dla zwykłych użytkowników, człowiek by sobie sprawdził czy działa tak jak chce. A tak pozostają tylko procedury reklamacyjne :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...