Skocz do zawartości

LG G2 - dokładniej gwarancja LG


Recommended Posts

Witam , mam ostatnio w planach zakup LG G2 ale nie do końca znane są mi warunki gwarancji, mianowicie na allegro można znaleźć ową słuchawkę nawet w okolicy 1100-1200zl tyle że z dystrybucji zagranicznej a z naszej dystrybucji najtaniej wychodzi >1300zł. Wiec proszę o poradę czy bez obaw mogę zamówić model z dyst. zagranicznej czy lepiej jest dopłacić te 150-300zl za polski model bo nie mam pojęcia czy gwarancja jest międzynarodowa? (oczywiście mówię o nowych telefonach nie używanych)

Link to post
Share on other sites

Nie ważne skąd ważny fakt, że nie z dystrybucji Polskiej. Gdzie to równa się brakiem gwarancji LG.

Ja osobiście kupiłem tydzień temu LG G2 za 1200 zł całkowitą nówkę. Da się wyrwać(oczywiście z Plus/Play) za 1200-1250. Tylko jest na tyle duże zainteresowanie, że ostatnio 5- 10 min siedzi telefon na aukcji. Musisz być cierpliwym i szukać/polować okazji. Oczywiście jak najbardziej warto dopłacać.

Link to post
Share on other sites

Weź telefon od operatora - pewny w miarę tani a to że ma brand...mam telefony z brandem T-mobile i ograniczają się one do loga i aplikacji któe można w całości usunąć - czego z brandem Playa zrobić się nie dało.A aktualizacje co to za różncia czy dostanie się je teraz czy miesiąc później - czy to jest warte często 100-300zł :)?A gwarancja pewna i wychodzi taniej niż w sieciowym sklepie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...