Skocz do zawartości

zestaw komputerowy - Gaming - max. 10.000zł


Recommended Posts

rozumiem panowie wasza wzajemna zazylosc, ale to ze jeden z Was napisze (czesto bzdure) to nie powod by rzucilo sie cale "stado" skumplowanych benchmarkowcow, zwlaszcza w przypadku gdy jestescie w bledzie (nie ma w tym zabarwienia pejoratywnego bo doceniam pomoc jaka stanowi to forum)

 

wlasnie wasze podejscie panowie to taka szklana kula, chlop pisze ze ma duzo pieniedzy i 3-4 stowki roznicy mu nie zrobi, tym bardziej jak napisal, gry z nuta spraw powazniejszych i bardziej profesjonalnych... komputer (taki domowy) nie jest obiektem ktory sie wymienia co 2 lata wiec 4770k zdecydowanie jest wyborem najlepszym chociazby dlatego ze czlowiek nie zajmujacy sie tylko *******ami typu gra szybko sie rozwija i zaraz zainteresuje sie chociazby grafika 3D, wiem po sobie bo sam na poczatku korzystalem z niewymagajacego packet tracera, pozniej GNS3 a teraz na wgrywaniu odpowiedniego obrazu systemu do kazdego urzadzenia

 

co do mantle kazdy obiektywnie nastawiony wiedzial jak bedzie i tak wlasnie jest - nic nie ma

 

i prosze nie piszcie glupot typu "to ze ma 10k nie znaczy ze trzeba wszystko wydac" bo ja nie proponuje cyknac RAID 0 z dwoch/czterech dyskow SSD na PCI-E tylko zainwestowac 350zl wiecej w procesor ktorego wieksza wydajnosc nawet przy intensywnym uzytkowaniu w domu bedzie odczuwalna

 

//Infantylne insynuacje, argumentowanie w stylu "bo się zainteresuje to mu się przyda" czy "wiem bo mam", oraz wciskanie komuś rzeczy mu zbędnych nie są tutaj tolerowane. Jeśli nie umiesz się dostosować do standardów tego forum, to zmień je na inne i oszczędź mi kłopotu.
//sv

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...