Skocz do zawartości

Podróbki - jak nie dać się oszukać?


Recommended Posts

Hej!
Mam w planach kupić Samsung Galaxy Core,
jednak po zapoznaniu się z tematem i przejrzeniem informacji w internecie
boję się, że kupując na Allegro, niska i kusząca cena wrobi mnie w zwykłą, chińską podróbkę.
Z tego, co się orientuję, takie podróbki różnią się niewielkimi na pierwszy rzut oka szczegółami.
W związku z tym mam prośbę - czy ktoś obeznany w temacie mógłby pomóc mi w wyborze sprzedającego na Allegro,
u którego nie kupię takiej podróbki? Zauważyłam, że różnica cen jest naprawdę spora i to mnie zastanawia.
Czy ktoś mógłby obejrzeć linki, które podaję niżej?

= SAMSUNG G350 Galaxy CORE Plus PINK Różowy = (4162597943) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
NOWY SAMSUNG__ GT-i8260__GALAXY_CORE _WHITE_ FV23% (4156249389) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
polski Samsung GALAXY CORE PLUS G350 2KOLORY KRK (4186264041) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Są to jedne z najtańszych aukcji na Allegro. Ale czy te niższe ceny nie kryją czegoś niepokojącego? http://samsung-mobile.pl/images/smilies/rolleyes.gif
Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi!
Anja.

Link to post
Share on other sites

Ceny nie są niskie, po prostu ceny niektórych są zawyżone. Ktoś z tyloma pozytywami raczej, by nie wystawiał podróbek :).

Galaxy Core, to jeden z tych telefonów, które można tylko odradzić, telefon nie wart swojej ceny.

Za takie pieniądze można dostać lepszy telefon, np: http://www.karen.pl/product/200009/Telefony_i_GPS_/Telefony_GSM_i_Smartphone_/Samsung_S7275_Galaxy_Ace_3_white.html

Za podobne pieniądze są jeszcze:

Xperia M (około 620zł),

Lumia 520 (około 450zł, wp 8).

Edytowane przez genisuken
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

genisuken,

hmm, tak myślisz? :D  Kurczę, bo właściwie rozglądałam się za Samsungami, ale czemu, to sama właściwie nie wiem.

Najbardziej zależy mi na smartofnie, w którym bez problemu sprawdziłyby się aplikacje sportowe (liczniki biegania, itd.),

może Instagram, szybkie przeglądanie Facebooka, poczty, rozkładów jazdy. No i gdyby aparat miał super jakość to też bym się nie obraziła :D  Właśnie sęk w tym, że nawet się na tym nie znam i boję się, że jak kupię na Allegro to okaże się właśnie, że to taka podróbka. Nawet jeden sprzedawca miał wpisane, że sprzedał chiński towar.

davv1882,

właśnie od takich osób, które przedłużają umowę, to patrzę w pierwszej kolejności, ale nie zawsze ceny są niskie :P

A planuję wydać tak do 600zł.

 

Jeśli możecie polecić mi jeszcze jakieś fajne, sprawdzone smartfony to byłabym wdzięczna ;)

Link to post
Share on other sites

Aparat który robi dobre zdjęcia = Lumia 720. Spokojnie dostaniesz do 600 zł nową. Bateria będzie wytrzymywać spokojnie 2-3 dni. I te podstawowe aplikacje znajdziesz. Po aktualizacji do WP 8.1 przez PfD, ma dużo nowych funkcji i jest jeszcze bardziej funkcjonalny. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...