Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, spadły mi superluxy hd681evo z biurka i niestety działają tylko na jedno "ucho". Planuje więc zakup nowych słuchawek i zakładam temat w oczekiwaniu na pomoc z waszej strony.

Budżet : 200-300zł

Przeznaczenie : gry(głównie cs;go)

Źródło : Asus Xonar DX

Oczekiwania : przede wszystkim pozycjonowanie i żeby dobrze wychwycały każdy dźwięk. Mikrofon mam zalmana więc nie musi być wbudowany. Dobra barwa, żebym się czuł jak na wojnie, a strzał z AK-47 rozwalał mi uszy a nie był jak pistolet na kapiszony. Musze mieć dobre, wygodne i solidnie wykonane słuchawki, tak wiem - nie w tej cenie, ale może coś się uda znaleźć. Preferuje sluchawki wokoluszne na duze ucho i otwarte/polotwarte, zalezy mi na komforcie.

Inne : do tej pory miałem siberie v2(wiem szajs) oraz hd681evo w których grało się wygodnie, ale ich nie kupie ponownie z obawy, że pasek nad głową znów się urwie i będę go musiał kleić superglue kilka razy dziennie. Czy w słuchawkach zamkniętych/nausznych po kilku godzinach gry uszy się pocą(nie oddychają)? Czy po kilku godzinach gry w słuchawkach opartych na małżowinie a nie wokół tak jak miałem do tej pory uszy będą mnie bolały? Czy to, że słuchawki są nauszne czy wokółuszne ma znaczenie w pozycjonowaniu/jakości dźwięku? Jestem zielony w tych sprawach, więc mam nadzieje, że bez bicia za pisanie głupot się obejdzie.

Edytowane przez Rhaizer
Link to post
Share on other sites

jeżeli chcesz detaliczny, jasny dźwięk, to polecam półotwarte Superlux HD681 ew. 668B.Gdyby Ci zależało na izolacji to proponuje Ultrasone 450

y w słuchawkach zamkniętych/nausznych po kilku godzinach gry uszy się pocą(nie oddychają)?

jest ciepło ale wielu półotwartych podobnie jest. To jest kwestia indywidualna.

Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi o izolacje dzwiekow z zewnatrz to mi na tym nie zalezy, tym bardziej ze podobno w sluchawkach otwartych/polotwartych jest wieksza scena czy jakos tak. Preferowalbym jednak sluchawki wokoluszne bo w nausznych bola mnie uszy. Podsumowujac, sluchawki wokoluszne,zeby wlazlo do nich duze ucho i otwarte/polotwarte niekoniecznie z mikrofonem za 200-300zl.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...