Skocz do zawartości

Dziwne dzwięki dochodzące z PC!


Recommended Posts

Sorrka , że piszę po raz 3 ale naprawde się już zaczynam niepokojić opiszę wam wszystko na chłopski rozum.

 

Mam problem z syczeniem dobiegającym z dysku twardego nie jest to aż takie głośne ale je słyszę z około 30cm z zasilacza również ale to tylko wtedy jak ucho przystawie lekkie ćwierkanie przypominające konika polnego. O co tu chodzi bo niedawno wysłałem GTX 660 od msi tw iv bo miałem problemy z chłodzeniem i teraz znowu mam wysyłać i siedzę teraz na zintegrowanej. Jak wchodzę do gry np cs 1.6 to dysk będzie tak sobie lekko chrabotał co jakiś czas dziwny też jest dzwiek tak jak bym dmuchał w szyjke butelki po browarze i wychodzi taki dzwiek wiadomo jaki :D ale dopiero usłyszałem go dziś pierwszy raz.

 

Od jednego znajomego z gry usłyszałem , że ścieżki padły na płycie a drugi znów powiedział , że to tory jakieś tam tylko nie pamiętam do końca i pewnego dnia pc nie wstanie to jego słowa.

 

Czy naprawdę coś jest zle proszę o wyjaśnienie mi wszystkiego bo na pc znam się tak podstawowo

 

 

Link to post
Share on other sites

Po mojemu na chłopski rozum jak na płytce drukowanej przerwą się ścieżki to obwód jest otwarty co wg mnie skutkowało by znacznie większym problemem.

Dysk wydaje dźwięki bo ciągle pracuje- masz na nim przecież postawiony system.

Ten odgłos (dmuchanie w szyjkę) to aby nie jakiś wentylator z wyrobionym łożyskiem?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem. Wyraziłem swoją opinię opierając się tylko na tym co napisałeś. Nie słyszę tych dźwięków, nie mogę dokładnie przyjrzeć się płycie, dyskowi itd.

Poczekaj jeszcze na opinie innych, na pewno ktoś zabierze głos.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...