Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Otóż moja karta dźwiękowa w płycie głównej MSI B75MA-P45 i niestety kuleje na niej dźwięk i co najważniejsze mikrofon strasznie szumi jak rozmawiam .

Więc rozejrzałem się za kartami dźwiękowymi i padło na Asus Xonar DG dlatego , że 

- PCI-E x1 jest zasłonięty przez moją kartę graficzną .

 

I teraz moje pytania :

Czy opłacalny jest zakup tej karty dźwiękowej (Chce uzyskać dobrą jakość rozmowy na teamspeak3 , mój mikrofon to ZALMAN MIC)?

Jak przebiega montaż ? ( Wkładam w slot PCI kartę dźwiękową i po odpaleniu powinna ona już działać ?

Oczywiście instaluje sterowniki .) Czy będę musiał jakoś usunąć sterowniki od integry i dopiero wtedy karta będzie działać ?

 

Mój budżet to 120-130 zł nic więcej ( 20 zł liczyć paczkę czyli 100 - 110)

Edytowane przez Fikumikuz
Link to post
Share on other sites

Witam :D Ja osobiście mogę polecić tą kartę ponieważ w swojej cenie jest bardzo dobra. Dzwięk jest czysty i ładny a na mikrofonie nie wiem jak sie sprawuje ale myślę, że powinna być dobra. Co do montażu to ja najpierw odłączyłem dżwięk z integry poprzez wejście do biosu i wyłączenie jej( coś tam pisało chyba realtek i hd audio jakoś tak) a później podłączyłem do PCI i działała i na końcu stery i tyle :D

Link to post
Share on other sites

Jestem szczęśliwym posiadaczem podobnego modelu - Xonar DGX. Osobiście nie odłączałem integry, po prostu włączyłem system i zainstalowałem potrzebne sterowniki. Najzwyklej na świecie mam tak jakby dwie karty dźwiękowe. Do integry mam podłączone coś innego i do Xonara też coś innego i tak to sobie działa. Nie ma problemu z przełączaniem ze słuchawek(integra) na głośniki(Xonar). Nic ze sobą nie koliduje. Moim zdaniem jest to wygodniejsze niż pozbywanie się integry, przynajmniej w moim przypadku, gdzie wszystkie jacki wyjścia są zajęte przez głośniki.

Edytowane przez Crout
Link to post
Share on other sites

Jestem szczęśliwym posiadaczem podobnego modelu - Xonar DGX. Osobiście nie odłączałem integry, po prostu włączyłem system i zainstalowałem potrzebne sterowniki. Najzwyklej na świecie mam tak jakby dwie karty dźwiękowe. Do integry mam podłączone coś innego i do Xonara też coś innego i tak to sobie działa. Nie ma problemu z przełączaniem ze słuchawek(integra) na głośniki(Xonar). Nic ze sobą nie koliduje. Moim zdaniem jest to wygodniejsze niż pozbywanie się integry, przynajmniej w moim przypadku, gdzie wszystkie jacki wyjścia są zajęte przez głośniki.

 Dzięki . Z tego co wiem to DGX różni się tylko wejściem PCI .

Czyli jak mówisz , że mogę mieć i jedno i drugie . Fajne rozwiązanie w takim momencie nie muszę odpinać głośników.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...