Skocz do zawartości

USB 10! - dyskusje


Gość DANNY_79

Recommended Posts

Nie wiem jeszcze na kogo zagłosuję.

@mICh@el ja na ciebie oddałem głos.

Mam parę typów, ale nie wiem kogo wybiorę teraz.

 

Jak w debacie Kaczyński-Kaczyński - to wiesz czy nie wiesz na kogo oddajesz ten głos?

A co do powrotu do zasad z pierwszej edycji to nie mam zdania bo nie było mnie w tedy na benie.

Link to post
Share on other sites

Mnie też wtedy nie było jeszcze na BMK, ale jak czytałem artykuły o poprzednich edycjach, to zauważyłem, że dwóch pierwszych zwycięzców nie miało na koncie żadnej recki, newsa, komentarzy też chyba bardzo mało. Dopiero 3 edycja, w której wygrał mICh@eL miała "sens", czyli nagrodzenie aktywnego użytkownika. W czwartej ponoć były jakieś przekręty i też wygrał gość, który nic nie robił. Moim zdaniem obecny system jest lepszy, bo redakcja "osobiście" nagradza użytkownika za jego zasługi i pomoc.

Link to post
Share on other sites

Mnie też wtedy nie było jeszcze na BMK, ale jak czytałem artykuły o poprzednich edycjach, to zauważyłem, że dwóch pierwszych zwycięzców nie miało na koncie żadnej recki, newsa, komentarzy też chyba bardzo mało. Dopiero 3 edycja, w której wygrał mICh@eL miała "sens", czyli nagrodzenie aktywnego użytkownika. W czwartej ponoć były jakieś przekręty i też wygrał gość, który nic nie robił. Moim zdaniem obecny system jest lepszy, bo redakcja "osobiście" nagradza użytkownika za jego zasługi i pomoc.

 

moim zdaniem też jest lepszy

Link to post
Share on other sites

Najlepszy było głosowanie na użytkowników, powstawało TOP-10 z największa liczbą głosów, spośród którego redakcja wybierała zwycięzce

Z tym, że na początku wiemy kto i w jaki sposób wygrał. Potem było już OKej :ciekawy:
Link to post
Share on other sites

powinni też zerknąć na ludzi, którzy aktywni są na forum.

Na to oczywiście też i ponoć mają zerknąć przy tej edycji. Skromnie napiszę, że forum jest jednym moich atutów. :D

 

Z ciekawości spytam: jak bardzo rozpisywaliście się w drugim pytaniu?

Link to post
Share on other sites

Szymon jeśli będzie tak jak mówisz to ja wygram, bo chyba mam najgorszego kompa ze wszystkich :D

 

Dzisiaj wrzuciłem 3 newsy (oczekują na przyjęcie) i zobaczymy co z tego będzie. Jeszcze trzeba zrobić czegoś recke, ale czego?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...