Skocz do zawartości

USB 10! - dyskusje


Gość DANNY_79

Recommended Posts

No ale sami widzicie że jedyna wygrana kolegi z forum to Torture, i nie ma się co oszukiwać że jeżeli chce się wygrać USB to trzeba napisać 3-4 dobre recki i trudzić się newsami:) Ja niestety nie mam do tego smykałki:(

Link to post
Share on other sites

No ale sami widzicie że jedyna wygrana kolegi z forum to Torture,

Dokładnie. Wg mnie portal i forum powinno być traktowane na równi, osoby piszące mr i newsy mają z tego punkty a później wygrywają jeszcze USB. A ludzie za udzielanie się na forum co mają? Pochwały? Wg mnie teraz powinien wygrać ktoś z forum. Redakcja powinna pokazać że aktywność na forum tez jest ważna :D
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Ja w złym momencie redaktorem zostałem. :D Chciałem wygrać jakieś USB. :P

Miałeś ku temu wszelkie predyspozycje. Wygrałeś jednak tym, że jesteś w redakcji. Myślę, że o wiele więcej.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, dlatego ja trochę zrezygnowałem, nie chodzi tutaj abym ja wygrał tylko o to abym wiedział że jednak ktoś docenia nasze starania... Bo portal Benchmark nie składa się tylko z działu recenzji i newsów ale także z forum które jednak przyciąga sporo ludzi, a ktoś tam chyba pomaga, bo samo nic się nie zrobi.

Link to post
Share on other sites

Bo pisanie newsów i recenzji to jest jakby "odwalanie" części roboty za redakcję, więc to jest jakby nagroda za to. Forum z zasady jest miejscem "pogawędek" samych użytkowników i redakcja nie ma nic do tego. Więc może stąd się to bierze :D Wybór osoby wg mnie jest trochę drugorzędną sprawą, bardziej mnie ciekawi sama forma. Jakby powrócić do starego zabierania i ulepszania obecnego sprzętu. Żeby to szło sprawnie, np. w tydzień i z efektownym podsumowaniem - zdjęcia, film itd.

Link to post
Share on other sites

Raczej musisz sam sobie sprawić. Musiałbyś spytać kogoś z redakcji o możliwość jakiegoś "kombinowania".

 

A co z osobami, które mają płytę główną pod pamięci DDR2, a jedną z nagród są te Kingstony na DDR3. Czy w razie takiej sytuacji mogłyby dostać wersję na DDR2?

Link to post
Share on other sites

Ja mam pytanko. Załóżmy że wygrałem. Mój proc jest za słaby na radka 5850. Czy KT sfinansuje mi nowego czy muszę sam go sobie kupić ?

 

myślę (bo nie wiem na 100%) że musisz sam se go kupić (albo kupić z pkt. jak to miało miejsce w którymś USB).

 

A co do pytania jugglera to pewnie dostaną DDR2 1600MHz :D

 

 

A teraz ja mam pytanie (Qui rogat, non errat - kto pyta nie błądzi):

jak ktoś wygra to sprzęta im wysyła, czy dostaje fanty do siebie do domu?

Link to post
Share on other sites

tak było coś takiego, tyle że było prostu 1000zł na sprzęt, i potem kasy zabrakło, a żeby nie dawać do i7 słabej grafy wzięli 300 pkt. i po sprawie :D Też bym się zgodził :P Tyle że z moimi 122 pkt nic nie zwojuję :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...