Skocz do zawartości

Komputer za 1500 + monitor


Recommended Posts

Witam. Potrzeba mi teraz skrzynki i monitora do domu.

  • Zastosowanie komputera: internet, poczta, yt, filmy ew jakaś stara gra
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: max 1500 + tani monitor 18".... im taniej tym lepiej dla mnie bo sprzęt na raty
  • Których części potrzebujesz?: cała skrzyneczka, monitor
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? nie
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?: brak
  • Specjalne wymagania: cisza będzie na +
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Nie
  • Własna propozycja zestawu: http://www.esc.pl/shopping_cart.php?inc_subcat=1&keywords=WD10EZEX&sort=2a
    Takie coś mi zaproponowali w salonie alsen'a  + obudowa modecom A02 + zasilacz Logic 500W i koszt całości wyszedł 1820,00
  • Inne: sklep z możliwością zakupu na raty
Link to post
Share on other sites
Takie coś mi zaproponowali w salonie alsen'a + obudowa modecom A02 + zasilacz Logic 500W i koszt całości wyszedł 1820,00

Gorzej się chyba nie dało.

Zaraz Ci coś złoże :)

Twój koszyk nie działa.

Edytowane przez GRAABI
Link to post
Share on other sites

Zakup nowego monitora 18 - 19 cali nie ma sensu, za kilka złotych drożej masz 22 cale FullHD

 

Liteon iHAS122 SATA (black)

Corsair VS 450W 80+ 120mm

Zalman ZM-T4 USB 3.0 (b/z)

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

Intel Pentium G3420 /3.2GHz, 3MB, LGA1150, BOX/

AsRock H81M /intel H81, LGA1150/

GoodRam 4GB 1333MHz CL9

Benq G2250 (5ms, DVI)

 

1445 zł +  kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa albo X98TY2AZ + Norton (otrzymasz wtedy Norton AntiVirus 2014)

 

Jak chcesz brać na raty do dopisz również o tym adnotację w komentarzu do zamówienia, esc.pl udziela rat poprzez Credit Agricole, stary Lukas Bank. 

 

Powiedz jeszcze co za "starsze gry" masz na myśli bo zestaw wyżej oparty jest o zintegrowany układ graficzny. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Pod takie gierki przydałaby się jakaś karta graficzna typu Gigabyte Radeon HD7770 OC 1GB DDR5 128bit (1050/4500)

 

Tego GTX 630 całkowicie sobie odpuść. Chyba że polecimy po całości .... 

 

Liteon iHAS122 SATA (black)

TakeMe Aramar (bez zasilacza)

Intel Pentium G3220 /3.02GHz, 3MB, LGA1150, BOX/

AsRock H81M-DGS /intel H81, LGA1150/

Chieftec GPA-400S S8 400W iArena 80+ 120mm

GoodRam 4GB 1333MHz CL9

Western Digital Blue 500GB 7200rpm 16MB cache SATA600

LG 19EN33S-B (3.5ms, LED)

Gigabyte Radeon HD7770 OC 1GB DDR5 128bit (1050/4500)

 

1589 zł + kody podane wcześniej

 

Masz tutaj GPU która pozwoli CI nawet na odpalenie Wieśka, oczywiście kosztem obudowy oraz monitora. Monitor 19 cali z D-SUB, naprawdę warto dopłacić do wcześniejszego Benq G2250 (5ms, DVI)

 

Jak dasz radę to spakuj wszystko w Zalman ZM-T4 USB 3.0 (b/z) przy małej dopłacie 

Link to post
Share on other sites

Raczej chciałbym się zamknąć w 1500 zł no ale jestem w stanie dać i ciut więcej 1500 skrzynia no i 300 zł monitor bo chce aby rata była do 100 zł na 2 lata.... mój stary komputer 8/9 letni już powoli wyziewa ducha.. pada monitor zasilacz po wymianie na jakiś ciulowy, że modem na usb nie działał bo za małe napięcie czy coś... więc nie chce się pierdzeielić z tym starym złomem, w końcu nadaję się on już do muzeum
Zestaw 1 kajtka + radek i 1784 zł + kody to chyba optymalne przepłacanie :)

Edytowane przez ArtHouse
Link to post
Share on other sites

 

 

Zestaw 1 kajtka + radek i 1784 zł + kody to chyba optymalne przepłacanie

 

Nigdzie nie przepłacasz :D Spokojnie możesz brać tak jak napisałeś. Jest to jednak inwestycja na jakiś dłuższy czas dlatego też często warto dopłacić te 100 - 200 zł  

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Witam ponownie!
Wybaczcie odświeżam temat gdyż nie udało mi się dokonać zakupu w tamtym terminie nagłe wydatki i problemy zablokowały tę inwestycje ;/  przez pół roku mogły się zmienić ceny a nie chce przepłacać... nic się nie zmieniło w wymaganiach od tego czasu czyli składamy skrzynkę i monitor jak w 1 poście łącznie tak do 1900 zł
Dzięki z góry za poprzednie i teraźniejsze propozycje :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...