Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

Stoję właśnie przed wyborem telefonu.Wybór padł na Note 3 lub LG G2, jednak już sam nie wiem co będzie lepszym wyborem i na co się zdecydować. Z jednej strony kusi Note zaś z drugiej G2. Telefon będzie głównie służył do przeglądania internetu, oglądania YT, grania i czasem do posłuchania muzyki.

Jedynymi rzeczami o które się boje to w przypadku Note 3 gabaryty, a znowu przy g2  to tylko 16GB pamięci. 

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.  :)

 

Link to post
Share on other sites

Note 3 jest lepszy pod każdym względem. 

-3 GB RAM 

-wymienna bateria 

-więcej pamięci

-slot na karty sd

-rysik 

-do przeglądania Internetu większy ekran jest lepszy

 

Na korzyść G2 przemawia tylko cena

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czekaj czekaj...

A ja stanę po stronie G2... czemu ?

"Telefon będzie głównie służył do przeglądania internetu, oglądania YT, grania i czasem do posłuchania muzyki."

Ja bym zaproponował autorowi dużo tańszy galaxy S3 (dobrze gra) za połowę ceny Note 3 - nowy kupisz za 700 zł.

Natomiast ten telefon (G2) na bank spełni Twoje wymagania no i jest sporo tańszy.

Natomiast który lepszy telefon to wiadomo, że Note 3. Jak chcesz telefon konkurencję to postaw LG G PRO 2.

Note 3 jak kolega wyżej powiedział więcej pamięci, większy ekran, więcej ram...

Ale trudno porównywać jak za 70% ceny Note 3 (nowy - 1700) kupisz G2 - 1150-1200 (nowy).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tu odpowiedz jest raczej prosta , jeżeli masz duże dłonie ogólnie jesteś duzy chłooop i nie nosisz wszelakich rurek itp masz gdzie wsadzić wielki tel to on jest dla Ciebie .  Do tego jeśli lubisz korzystać z rysika i jego funkcji to wiadomo co brać :)

Ja mam lg g2 i też zastanawiam się czy nie zmienić go na note 3 jednak trochę  wielkość mnie odstrasza i dość małe możliwości personalizacji wzgledem LG g2 . W drugą stronę kusi mnie rysik i wszystko co z nim związane .

Z wielkim żalem rozstał bym się z LG bo to najlepszy tel jaki miałem i śmiało mogę go polecić każdemu , w dodatku za taką cenę ......

bajka :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Czekaj czekaj...

A ja stanę po stronie G2... czemu ?

"Telefon będzie głównie służył do przeglądania internetu, oglądania YT, grania i czasem do posłuchania muzyki."

Ja bym zaproponował autorowi dużo tańszy galaxy S3 (dobrze gra) za połowę ceny Note 3 - nowy kupisz za 700 zł.

Natomiast ten telefon (G2) na bank spełni Twoje wymagania no i jest sporo tańszy.

Natomiast który lepszy telefon to wiadomo, że Note 3. Jak chcesz telefon konkurencję to postaw LG G PRO 2.

Note 3 jak kolega wyżej powiedział więcej pamięci, większy ekran, więcej ram...

Ale trudno porównywać jak za 70% ceny Note 3 (nowy - 1700) kupisz G2 - 1150-1200 (nowy).

 

Gdzie kupić nowego S3 za 700zl? Dla koleżanki szukam od paru dni.

 

Edytowane przez Freso
Link to post
Share on other sites

Z Singapuru. Tak jak myślałem. ;)

Brak gwarancji producenta (to po co kupować nowy?), wysyłka w cenie 80 zł.. Za 700 zł nie kupisz pewnej S3, chyba że z dobrego strzału typu ktoś wziął na przedłużenie umowy i sprzedaje byle się pozbyć.

Link to post
Share on other sites

Gwarancja gwarancją, bo jeśli stwierdzisz przy kurierze, że brakuje czegoś w pudełku albo telefon jest uszkodzony to odsyłasz go do allegrowicza i wyśle Ci nowy. (tak myślę ale mogę się mylić) Najczęściej w telefonach psuje się ekran, a on nie podlega gwarancji. (chodzi mi o stłuczenia) 

Link to post
Share on other sites

Gwarancja jest potrzebna. Mi ekran nie pękł w żadnym telefonie. Za to głośnik, software itd. - często.

 

Znasz przypadek serii E52, które po kilku miesiącach padały jak muchy? Podobnie było w E52 brata. ;)

 

Sledze rynek od bardzo długiego czasu i sporo telefonów juz miałem. Takie oferty oczywiście mogą być dobre, byc moze ta aukcja jest przykładem świetnej cenowo oferty. Ja jednak wolę coś naprawdę pewnego. :)

 

Z mojej strony EOT.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...