Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!
Chciałem Was prosić o pomoc w wyborze smartfona do 600zł. W grę wchodzą tylko sprzęty z androidem, więc nokie odpadają. Mam 18lat, więc potrzebuję go m.in. do:

- robienia dobrych fotek (mile widziany aparat >5Mp), np. podręcznika (aparat koniecznie z flash'em)
- słuchania muzyki

*maniakiem gier nie jestem, ale zależy mi, by go nie muliło

*wskazana by była także dobra bateria, abym mógł posłuchać muzyki min.7h i dalej bez problemu korzystać (dzwonić, surfować)
*GPS do sprawniejszego poruszania się po mieście
*ekran - nie większy niż ok.4,5cala
**w miarę łatwo dostępny na rynku
***a co do marek, nie mam żadnych zastrzerzeń do tych "mniej znanych"


Bardzo dziękuję za pomoc :)

Edytowane przez pawcio48
Link to post
Share on other sites

W tej cenie poniżej 4,5" to Samsung Ace 3 LTE (ważne, że wersja LTE, bez LTE jest znacznie słabsza).

4,5" ma Motorola Moto G, lecz ma ona 8/16 GB pamięci wbudowanej (minus te 2,5 GB na system) i brak wejścia na kartę microSD. Nie wiem czy wersję 16 GB wyrwiesz w tej cenie.

Link to post
Share on other sites

W tej cenie poniżej 4,5" to Samsung Ace 3 LTE (ważne, że wersja LTE, bez LTE jest znacznie słabsza).

4,5" ma Motorola Moto G, lecz ma ona 8/16 GB pamięci wbudowanej (minus te 2,5 GB na system) i brak wejścia na kartę microSD. Nie wiem czy wersję 16 GB wyrwiesz w tej cenie.

Moto G i Ace 3 wykraczają już nad 700zł, więc odpadają niestety ;/ +mają aparaty 5Mp... - w sumie aparat tu nie byłby taką dużą przeszkodą jak ta cena. W granicach takiej kwoty wolałbym zakupić GoClever Insignia 5x :D

Link to post
Share on other sites

Na Allegro oba smartfony są poniżej 600 zł. Natomiast MPx niewiele znaczą, wszystko zależy od smartfona.

Insignia 5X jest złym wyborem, zbyt wysoka rozdzielczość dla tego procesora. Lepszym wyjściem jest zwykła 5, lecz ten smartfon ma 5", a ty chciałeś chyba do 4,5"?

Link to post
Share on other sites

moto g kupi się za 600 zł, mój znajomy sobie ją ostatnio sprawił. insignia 5 jest dużym telefonem, więc autorowi nie będzie pasować. dzisiaj czytałem o nowym K&M soul czy jakoś tak. na papierze wygląda ciekawie. prywatnie szukałbym s3 i moto g tej cenie. jeśli zależy na dual sim wybrałbym gc, albo sprowadził lenovo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...