Skocz do zawartości

Radeon R9 280X - wybór modelu


Recommended Posts

Cześć mam prośbę o doradztwo, mianowicie wymieniam kartę graficzną i trzeba mi opinii o tych kartach  

 

http://www.komputronik.pl/product/216496/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Radeon_R9_270X_Sapphire_TOXIC_BOOST_2GB_DDR5_DVI_HDMI_DP_PCI_E_.html

http://www.komputronik.pl/product/192101/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/GeForce_GTX_760_Gigabyte_2GB_2xDVI_HDMI_DP_PCI_E_z_NVIDIA_GeForce_Experience.html

 

 

ewentualnie coś innego koło 1000 zł

Edytowane przez piter44425
Link to post
Share on other sites

Dobry wybór jeżeli chodzi o chłodzenie, ciche i wydajne. Natomiast co do serwisu Asusa, to jest na marnym poziomie i w razie problemów z kartą się pewnie o tym przekonasz. 

 

Wybaczcie ot ale muszę to napisać.

 

HAL900  Proszę cię, pisz tak żeby można było cię zrozumieć (o interpunkcji już nawet nie wspomnę, a ortografię przemilczę bo błędy samo podkreśla i wystarczy poprawić). Dziwne jest też to, że raz używasz polskich znaków, a raz nie (w tych samych "zdaniach", ale co mnie rozbraja, to to że nawet w tych samych wyrazach). Twoje zdania są chaotyczne i ciężko jest wyłonić z nich sens. Ogólnie sprawiasz wrażenie osoby raczej mało rozgarniętej (sorry ale widziałem 10 latków co potrafią lepiej składać zdania niż ty). Nie twierdzę że ja piszę idealnie, ale twoje wypociny aż biją po oczach i nie da się tego czytać.

Jak traktować poważnie opinie kogoś, kto wypowiada się jakby podstawówki nie skończył??

 

 

 

za 50zł mieć karte z 3 letnia gw i cichą np msi
 

Proszę pokaż mi gdzie, to kupie sobie ze 4 XD

 

 

 

a na xfx narzekają bardzo co masz na wykresie gpu-z

Wybacz, że co??

 

I najbardziej bijące co wyłapałem 

Najleosza

preodukcji

byuc

Sapphier 

blyre

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Proszę pokaż mi gdzie, to kupie sobie ze 4 XD

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r9-280x-gaming-3gb-ddr5-pci-e-384bit-dvi-hdmi-2mdp-box-599404/

Odbieraj przesyłki to nie dostaniesz bana na morele zresztą z twoim fx-e to i lepiej że masz tam bana  :rotfl:

 

 

Jakby co to ja się zdecydowałem na Asus R9 280X DirectCU II Top

http://thumb10.shutterstock.com/display_pic_with_logo/436114/133923737/stock-photo-approved-stamp-133923737.jpg

Najlepsza z R9 280X ;)

Dobra sekcja zasilania i chłodzenie .Mysle ze 1200 mhz po zmiekszeniu vgpu nie bedzie problemem a podkrecać można programowo bo ma najpopularniejszy kontroler VRM chill 822x :)

Edytowane przez HAL900
Link to post
Share on other sites

Chyba z analizą tekstu pisanego też masz problem widzę, napisałeś że za 50zł nie 1050zł więc dlaczego za tyle mi podajesz??

 

 

 

Odbieraj przesyłki to nie dostaniesz bana na morele zresztą z twoim fx-e to i lepiej że masz tam bana

 

 

Jakie przesyłki?? Pracujesz w morele i wiesz na mój temat coś czego nie wiem ja??

 

A co do FX To kupuje sprzęt taki jaki mam ochotę i jaki jest mi potrzebny. Rozumiem, że ty korzystasz z komputera tylko do gier ale nie jesteś pępkiem świata.

 

 

 

po zmiekszeniu vgpu

A co to za cuda te zmiekszenie??

Link to post
Share on other sites

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r9-280x-gaming-3gb-ddr5-pci-e-384bit-dvi-hdmi-2mdp-box-599404/

Odbieraj przesyłki to nie dostaniesz bana na morele zresztą z twoim fx-e to i lepiej że masz tam bana  :rotfl:

 

 

http://thumb10.shutterstock.com/display_pic_with_logo/436114/133923737/stock-photo-approved-stamp-133923737.jpg

Najlepsza z R9 280X ;)

Dobra sekcja zasilania i chłodzenie .Mysle ze 1200 mhz po zmiekszeniu vgpu nie bedzie problemem a podkrecać można programowo bo ma najpopularniejszy kontroler VRM chill 822x :)

No, karta dobra, lecz co to znaczy "zmiekszeniu"?

Link to post
Share on other sites

Sam planuje zakup 280x i nawet już czeka na mnie do odbioru ten XFX w cenie 999 zł., ale zdążyłem zamówić też MSI po lekturze tego wątku ponieważ zależy mi na ciszy, a filmiki które tutaj zostały wstawione trochę mnie przeraziły.
Miło by było gdyby jeszcze jakiś właściciel XFX R9 280x się wypowiedział bo póki co mamy nierówną walkę jednego forumowicza przeciwko kilku innym i dodatkowo przeplatają się w tle testy z portali zagranicznych, które twierdzą, że z tą głośnością nie jest tak źle :D.

Link to post
Share on other sites

A nie lepiej zaoszczedzić 200 stówy kupując 1-2 miesiecznego r9 280x z allegro? Pełno tam kart zakupionych w morele / agito które mają po miechu a sa 200-300 zł tańsze.

A za te $ masz już świetne chłodzenie. I nie martwisz sie o temperatue i czy warczy jak suszarka.

Edytowane przez jayson2309
Link to post
Share on other sites
Miło by było gdyby jeszcze jakiś właściciel XFX R9 280x

Sprawdz sobie moją sygnature .To to samo chłodzenie ale czarne to jedyna różnica .Mało tego prawdopodobnie R9 280x jest odrobine głośniejsza bo ma 1.2V vgpu a hd7970 w tej ver . co ja mam 1.175V.

 

 

, a filmiki które tutaj zostały wstawione trochę mnie przeraziły

To filmik z uszkodzonej hd7950DD która cały czas miała max obroty ok 3500rpm .Dałem ci screen z gpu-z z 3000rpm .A pamietaj że to screen z zimy był .Idzie lato........... ;)

Oczywiscie jak kogoś to nie interesuje to można xfx poza tym to karta idealna wyglad na 6  :D

 

 

Pełno tam kart zakupionych w morele / agito które mają po miechu a sa 200-300 zł tańsze.

Troche mnie dziwi że ktoś karte wtedy jeszcze z high endu(ok 1300-1400 bo tyle pewnie wtedy kosztowały) wystawia na sprzedaż po tak krótkim czasie

Edytowane przez HAL900
Link to post
Share on other sites

Sam planuje zakup 280x i nawet już czeka na mnie do odbioru ten XFX w cenie 999 zł., ale zdążyłem zamówić też MSI po lekturze tego wątku ponieważ zależy mi na ciszy, a filmiki które tutaj zostały wstawione trochę mnie przeraziły.

Miło by było gdyby jeszcze jakiś właściciel XFX R9 280x się wypowiedział bo póki co mamy nierówną walkę jednego forumowicza przeciwko kilku innym i dodatkowo przeplatają się w tle testy z portali zagranicznych, które twierdzą, że z tą głośnością nie jest tak źle :D.

kartę XFX r9 280x bede mial jutro. Dam znac co i jak :)

 

 

A nie lepiej zaoszczedzić 200 stówy kupując 1-2 miesiecznego r9 280x z allegro? Pełno tam kart zakupionych w morele / agito które mają po miechu a sa 200-300 zł tańsze. A za te $ masz już świetne chłodzenie. I nie martwisz sie o temperatue i czy warczy jak suszarka.

dokładnie.
Edytowane przez Lexusek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...