Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, nie wiem jaką konsole wygrać. Słyszałem, że XBOX ma lepszą sieć XBOX LIVE>

Do gier słyszałem, że więcej ma PlayStation 3 ale gorsze, a xbox mniej ale lepszych. Nie zależy mi na kinekcie, to jak kolega czy nawet dziewczyna wpadnie to i tak będziemy grać w bf4/bf3 (tak, ona to lubi, cud :D)

 

Znalazłem za 777 zł 250GB Xbox slim

 

 

/ Jakie jest twoje zdanie?

Link to post
Share on other sites

W czym X Live jest lepszy? W pobieraniu opłaty za korzystanie to się zgodzę :P

 

Jak nie zależy Ci na exclusivach to nie ma sensu pchać się w konsole poprzedniej generacji (mówię to jako posiadacz PS3).
Grafika już jest kiepska, widać sporą różnicę na telewizorze. W PS3 gry wyglądają jak na PC na niskich detalach - na TV 47".

Plusem PS3 jest posiadanie Blue-Ray

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites
W czym X Live jest lepszy? W pobieraniu opłaty za korzystanie to się zgodzę

 

we wszystkim - serwery PSN to nic w porównaniu z serwerowniami XBL... Coś za coś - płacisz i masz lepszą jakość bez przerw, lagów i czestego likwidowania wsparcia dla tytułow 

chociaż SONY już poszło za ciosem i przy PS4 online też jest płatny

 

 

 

Jak nie zależy Ci na exclusivach to nie ma sensu pchać się w konsole poprzedniej generacji

 

nooo takkk.. Pewnie... Tym bardziej, że na "nową generację" to tych exów masz od zaj******....

Większej bzdury napisać nie mogłeś ?

 

Grafika już jest kiepska, widać sporą różnicę na telewizorze. W PS3 gry wyglądają jak na PC na niskich detalach

 

A cośty chciał od konsoli która ma 8 lat ? i kosztuje kilkaset zł...

I tak nie ma tragedii 

 

 

 

Blue-Ray

 

Ke ??? 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

można - jak masz dasha Metro czyli ten nowy to instalujesz sobie Internet Explorer - każda konsola nawet bez przerobki i chodzi to o wiele sprawniej jak ta na ps3

Jakmasz RGH to instalujesz linuxa ;)

 

Co do gier multiplatformowych to w 90% wypadkow zawsze lepiej wygląda na x360 lecz są to tak minimalne różnice, żę nawet mając obok siebie obydwie platformy ciężko wychwycić i najczęsciej jest to trochę płynniejsza animacja

Ogólnie nie wnikając w detale z lupą - to ten sam poziom

Są też produkcje które na ps3 kopią dupsko jakością wykonania ;)

 

Ogólnie polecam mieć obydwie 

Mam do sprzedania akurat jeden zalegający zestaw PS3 slim 120GB + X360 Falcon V2 ( obydwie z padami i kablami) za 700zł

Link to post
Share on other sites

Tommy-T

1. Stwierdzam tylko fakt, że trzeba płacić za XLive, nie wiem jak ma się sprawa gry online bo nie grałem, na PS3 nie narzekam.

2. Stwierdziłem, że nie ma sensu pchać się w poprzednie konsole, jeżeli nie zależy mu na exclusivach, nie mialem na myśli wgl nowych konsol, ja pomimo posiadania PS3 i PC jestem zwolennikiem komputera, chyba że miałbym shackowaną konsolę, bo w innym razie moim zdaniem płacenie 2x więcej za tą samą grę w gorszej oprawie jest bezsensowne.

3. Tragedii nie widziałem na poprzednim TV, teraz to już mnie kluje w oczy lekko. Ale głównie mam na myśli płynność gry, wydawało mi się, że gry nie powinny się zacinac, a tu taka FIFA 14 laguje okropnie(chyba, że to wina mojej konsoli, może trzeba coś włączyć/wyłączyć) . Czasem jak zagram z tatą w jego fife na PS to ma mnie coś trafić przez te lagi...

4. Pisalem to chyba na telefonie i mi słownik dodał "e".

Blu-Ray...

 

 

Jednak to nie zmienia faktu, że jak nie ma się porządnego PC to konsola jest dobrym wyborem ;)

Każda ma swoje zalety i wady, ale to którą wybierzesz zadecydują chyba tylko exclusivy ;)

Zależy co lubisz i tyle. Ja bym chciał Xboxa dla samej Forzy 4,bo gran turismo jest dość mocno przereklamowane.

Edytowane przez Johny3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A czemu HD Ready, jak to jest zwykły odbiór? A fullhd czyli max detale?

 

I jeszcze takie pytanko, http://www.euro.com.pl/konsole-xbox-360/xbox-360-new-250gb.bhtml na nim można wchodzić na internet? Było by mi to przydatne :)

 I czy trudno sie przestawić z gryzonia na pada?

Edytowane przez RazerSTORE
Link to post
Share on other sites

Mając 3k na budę ja bym wybrał zdecydowanie PC, chyba, że jak już pisałem chcesz mieć te exclusivy, wtedy odpowiedź nasuwa się sama ;)

 

No i tak jak mówi Tommy-T, do PS3/Xboxa 360 telewizor HD Ready, na moim Samsungu 40" HD Ready gry wyglądały dobrze, krawędzie dość delikatne. Na LG 47" FHD IPS, aż mnie kłują te poszarpane krawędzie bez AA :C

 

BTW. Mam okulary do Dual Play i odpaliłem GT5 żeby zagrać - porażka na całej linii (chyba, że to znowu wina ustawień jakiś), nie widać tablicy z wynikami, czasem, liczników. Auta często się ze sobą zlewają - jadę niebieskim autem, a i tak widzę czerwone drugiego gracza...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...