Skocz do zawartości

Prośba w sprawie wyboru myszki.


Recommended Posts

Witam! Przymierzam się do wymiany mojej aktualnej myszki TracerPert ale po kolei...

 

Obecnie jak wspomniałem korzystam z TracerPert i z myszki jestem zadowolony, jest bardzo wygodna, solidna i gra mi się na niej bardzo dobrze tyle że jej DPI jest ograniczone tylko do 1600 DPI a chciałbym spróbować gry na wyższym DPI zaś czułość tylko 125 Hz. Chciałbym kupić myszkę z wyższym DPI oraz czułością 1000 Hz o podobnym kształcie/gabarytach. Zastanawiam się nad: 

 

A4Tech Bloody V7 

http://www.morele.net/a4-tech-bloody-gamming-v7-usb-528840/

 

 

Natec GX77

http://www.morele.net/natec-gx77-nmg-0447-600039/

 

Chwyt jaki używam to claw, gry w jakie gram to wszelkiej maści FPSy; single oraz multiplayery (Far Cry 3, Crysis 2 i 3, oraz Battlefieldy 3 i 4). Chciałbym poprawić jakość mojej gry w aspekcie celności/czasu reakcji/czy tzw skilla.

 

Czy ktoś posiada te myszki i może coś powiedzieć na ich temat w aspekcie technicznym/użytkowym/wrażeniowym? Czy myszki które wymieniłem posiadają jakieś szczególne wady, mankamenty o których wiedzą bardziej wtajemniczeni użytkownicy? Czy przesiadka na którąś z tych dwóch myszek da mi odczuwalną różnicę względem obecnej myszki? Czy będę w stanie na którejś z tych dwóch myszek poprawić swój performance? 

 

Dodam że obie myszki bardzo mi się podobają wizualnie a to u mnie ważny aspekt. Z góry proszę też o nie proponowanie mi innych myszek lepszych marek typu Roccat, Razer, Logitech czy SteelSeries bo najzwyczajniej w świecie myszki tych producentów mi się nie podobają i są za drogie. 

 

 

Link to post
Share on other sites

Nowy a4tech bloody jest podobno dobry, sensor też nawet nawet. Ale od razu Ci mówię, że granie na większej czułości nie sprawi, że będziesz grał lepiej (precyzyjniej,szybciej). Ponadto nie jestem pewien czy w tym a4techu jest możliwość zmiany polling rate. Napisz na początek jakim budżetem operujesz :)

Link to post
Share on other sites

Ładuje Core One, ustawiam DPI, raportowanie itp i zapisuje, dalej ładuje Core Two, robie to samo czyli konfiguruje i zapisuje, wracam do Core One i wszystko jest domyślnie a nie tak jak ustawiłem...no kur... :/

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...