Skocz do zawartości

Modernizacja komputera pod BF4 i ArmA III


Recommended Posts

Witam!

 

  • Zastosowanie komputera: GRY
  • Maksymalna kwota: Do ustalenia :)
  • Których części potrzebuję: Wymiana procesora
  • Czy będę podkręcać sprzęt?: Może kiedyś
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: Już niedługo 1920*1080
  • Specjalne wymagania: Niska temperatura po bardzo długim czasie użytkowania
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele): Wymieniam sprzęt
  • Własna propozycja zestawu: i5-3500k to chyba dobry procek :)?
  • Inne: Powodzenia :)

 

 No a więc mam zamiar grać w takie gry jak ArmA III i BF4 w płynnej grze czyli 70/80 może nawet 100 FPS (FPS nie mogą spaść poniżej 50 w mocnych akcjach). Mój obecny komputer na to nie pozwala więc powoli coś w nim tam wymieniam :)

 

O to on:

 

  • Procesor: Intel Core 2 Duo E7400 2.80Ghz
  • Płyta główna: MSI-7519 (chyba nie jestem pewien :()
  • Karta graficzna: GTX 550 Ti
  • Zasilacz:  ATX 500W FEEL
Link to post
Share on other sites

Określ chociaż w przybliżeniu budżet. Bez tego ciężko kombinować.

 

 

w płynnej grze czyli 70/80 może nawet 100 FPS

Takie FPS zapewni tylko konfiguracja z SLI, czyli dwoma kartami + monitor 120Hz, aby było to odczuwalne. Ale to już spory wydatek.

Link to post
Share on other sites

Określ chociaż w przybliżeniu budżet. Bez tego ciężko kombinować.

 

 

Takie FPS zapewni tylko konfiguracja z SLI, czyli dwoma kartami + monitor 120Hz, aby było to odczuwalne. Ale to już spory wydatek.

 

Będę miał zamiar kupić monitor BenQ XL2411T więc 120 Hz będzie :) Oczywiście mi chodzi o BF4 na low :)

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz się bawić z tak wysokim fps w  BF4 to jedyne wyjście  corei 5 4670k + wysokie oc  własnie testowałem  u siebie   bf4  tryby dominacji    na ustawieniach low    tylko siatka terenu na ultra  i textury  fps  na wiekszości map  min ok 85-95  srednio ok 110  wyjatkiem jest  oblężenie szanghaju  gdzie min fps był najniższy  ok 78-80  sredni ok 95  zaznaczam że karta była obciążona ledwo w 65-75% więc  dało by rade wiecej wyciągnąć ale  nie wiem czy to wina procka  core i 5 4670k @ 4500mhz  czy czegoś innego  bo karta  ma spory zapas

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz się bawić z tak wysokim fps w BF4 to jedyne wyjście corei 5 4670k + wysokie oc własnie testowałem u siebie bf4 tryby dominacji na ustawieniach low tylko siatka terenu na ultra i textury fps na wiekszości map min ok 85-95 srednio ok 110 wyjatkiem jest oblężenie szanghaju gdzie min fps był najniższy ok 78-80 sredni ok 95 zaznaczam że karta była obciążona ledwo w 65-75% więc dało by rade wiecej wyciągnąć ale nie wiem czy to wina procka core i 5 4670k @ 4500mhz czy czegoś innego bo karta ma spory zapas

A jaką masz grafe i mobo?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...