Skocz do zawartości

Smartfon android - Czy jest coś lepszego niż LG G2 (do 1200-1400 zł) ?


Recommended Posts

Witam,

 

W najbliższych dniach robię przesiadkę na androida. 

 

Bawiłem się kila dni Samsungiem Galaxy S4 - strasznie plastikowy, tragiczna bateria no i zacięcia..... (za takie pieniądze parodia).

 

Kolega ma LG G2 - telefon rewelacja śmiga aż miło, bateria trzyma nawet 3 dni, bardzo szybki (chodź też trzeba mieć do niego etui)

 

Zastanawiałem się jeszcze nad: Samsung Galaxy Note 3 Neo ( lub Note 2 )

 

Patrzyłem również na HTC one MAX - fajny ale aparat słaby :(.

 

Myślałem też o Sony Xperia Z Ultra - ale jest już za wielki i bateria jest bardzo słaba.

 

Jak to jest z Xiaomi Mi3 - niby Chińczyk ale podzespołami zawstydza droższych kolegów ?

 

Czy aktualnie jest jakiś lepszy telefon w tej cenie od LG G2 ? - pytam bo według mnie to jedyna sensowna opcja.

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

Od LG G2 obecnie lepszy jest tylko wg. mnie Note 3(pełna wersja) - jeśli chodzi o stosunek cena/jakość/opłącalność.

G2 jest najbardizej opłącalnym mocnym smartfonem.Dlatego też nie będę rozradzał tylko polecał.Note 3 neo też dobry wybó lecz jest już większy...ale jeśli to nie przeszkadza to też można śmiało brać.Sam posiadam zwykłego Note 3 od premiery i nie mam mu nic do zarzucenia(może utrata wartości - ale największa już za mną :)).Zamienię na Note 4...lub 5 - przyzwyczajenia z rysika zostają:-)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Note 3 Neo i Note 2 odpuściłbym.Bo G2 zjada ich.

Spoko N2 zjada jak chce...ale Note 3 neo?Jeśli zrównoważymy wszelkie za i preciw stawiałbym ich na równo...a nawet Note wyżej ze względu an wsparcie - to tylko LG choć ostatnio się stara.

Do Note 3 Neo nie trzeba żadnego etui - tylna klapa jest bardzo dobra ja po można powdzieć półroku nie mam ani 1 ryski..po prostu trzeba by zrobić ją nożem i to porządnie naostrzonym a i tak ciężko byłoby jązobaczyć na 1 rzut oka.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@mali t624 powinno poradzić. - nie wiem o co chodzi :P

 

Mi głównie chodzi o to:

 

- telefon ma się nie mulić

- ma odtwarzać bez problemu wszystkie aplikacje i gry

- dobry aparat

- ekran 5,5 cala i więcej,

- dobra bateria,

No to LG G2 odpada jak chcesz min. 5,5".

Ja brałbym N3 Neo - w razie czego bardzo łątwo zamienisz na LG G2 - nawet nie wiesz ilu ludzi na tablicy chce się wymienić - zrobiłem doświadczenie i za Note 3 chciało się przez 48h wymienić 27 osób :P

Link to post
Share on other sites

Mój błąd sorki miało być - wyświetlacz 5 cali i więcej :). Lecz nie przekraczając 5,7 cala.

 

@ostry.77 - ludzie chcieli się tak wymienić Neo 3 na LG G2 ? - to chyba jednak LG jest lepszy ^^.

 

Czy przez kilka ostatnich miesięcy weszła jakaś dobra aktualizacja dla Samsunga Galaxy S4 ?  - to znaczy taka żeby telefon się nie zacinał i jak jest teraz z baterią ? ile trzyma ? - wie ktoś coś ? :)

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

Note 3 Neo jest słabszy niż S4. No i S4 jest w wersji Black Edition, wtedy wygląda jak Note 3.

http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-Note-3-Neo-vs-Galaxy-S4-first-look_id52072

 

Procesor i GPU (grafika, która znajduje się przy procesorze) to są bardzo ważne elementy jeżeli chodzi o gry. Inna sprawa, że potrzebna jest porządna optymalizacja gry, z tym już ciężej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W sumie nie pali mi się więc zaczekać mogę do końca maja. Ważne abym telefon miał już w czerwcu. Będę wertował allegro może znajdę jakąś okazję z LG G2 32GB, Note 3 Neo lub spróbuje szczęścia z Samsungiem S4 (podejście nr. 2 może wyszła jakaś aktualizacja, która ogarnęła telefon i zużycie baterii...).

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...