Skocz do zawartości

Tablet Goclever Orion 785


Recommended Posts

Mialem 3000zl do wyboru i chcialem kupic laptopa, ale zdecydowalem sie na 2600zl na stacjonarny pc i ~400 zł na tablet. Uzywany bedzie do prowadzenia kilku fanpage, prowadzenia forum, pisania newsow na strone i grania w gry przegladarkowe w podrozy (podrozuje 2,5/3 godziny dziennie)

 na agito znalazlem Tablet Goclever Orion 785. Zwrocil moja uwage tym, ze posiada 4rdzeniowy procesor 1gb ramu 8gb pamieci wbudowanej. Bije teoretycznie specyfikacja inne tablety w tej cenie (max 410zl mam). Co myslicie o nim? warto kupowac?

Typ procesora Czterordzeniowy
Procesor MediaTek MT8389
Prędkość CPU 1,2 GHz
Pamięć RAM 1 GB
Rodzaj pamięci DDR 3
Pojemność dysku 8 GB
Przekątna wyświetlacza 7,85"
Rozdzielczość max. LCD 1024x768
Rodzaj matrycy błyszcząca
Rodzaj matrycy IPS
Karta grafiki PowerVR SGX544
Złacza zewnętrzne 1 x Micro HDMI
1 x Micro USB 2.0 OTG
1 x mini-jack
czytnik kart pamięci
Czytnik kart pamięci Micro SD
Micro SDHC
System operacyjny Android
Wersja systemu operacyjnego 64-bitowy
Waga 364 g
Modem 3G Nie
Czytnik kart pamięci Micro SD

Pozdrawiam i bede wdzieczny za wszystkie opinie. 

Edytowane przez averegen
Link to post
Share on other sites

To forum posiada specjalny dział o tab;etach http://forum.benchmark.pl/forum/78-tablety-nawigacje-gps-i-sprz%C4%99t-mobilny/

 

Nie wiem skąd masz tę specyfikację, ale poprawna to http://www.goclever.com/pl/produkty,c1/tablety,c5/orion-785,a273.html#specyfikacja

 

Lepszym wyborem wydaje się być Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 PMP5785C (recenzja)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...