Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam moje obecne głośniki :

http://img.image-storage.com/1400773187/02d1941a2af24.jpg

 

http://img.image-storage.com/1400773187/ee1a5e3df4054.jpg

 

Jak widać stare , i już słabo się sprawują , na subwoofer nie narzekam ale głośnik pierdzi syczy itp ;d Proszę o polecanie zestawu do 250zł subwoofer +2 głośniki albo dwa głośniki do tego subwoofera (nie wiem nawet co to za model)


co myślicie o tych 

Genius SW-G2.1 3000 70W 
Budżet (>/</~ kwota): 250
Czego potrzebujesz? (słuchawki, głośniki, amplituner, toster z Wolfsonem): głośniki
Przeznaczenie (gry, muzyka, filmy): muzyka filmy
Źródło (czyli do czego podepniemy dany sprzęt): mają zapewnić komputerowi głos
Oczekiwania (czego oczekujemy od urządzenia): czysty dzwiwk Inne (wszelkiej maści pytania):

Ewentualnie: Muzyka (gatunki, które słuchamy): Metraż pokoju (jeżeli chodzi o głośniki/kolumny):

ODPISZE Ktoś?

Źle temat zrobiłem?


pomoże ktoś

Link to post
Share on other sites

Ok rozumiem w tej cenie będzie ciężko a co myślisz na temat

Głośniki komputerowe Edifier M3300SF

Albo tych

Głośniki komputerowe Trust GXT 38 2.1 Subwoofer Speaker Set (18280)

Ok rozumiem w tej cenie będzie ciężko a co myślisz na temat

Głośniki komputerowe Edifier M3300SF

Albo tych

Głośniki komputerowe Trust GXT 38 2.1 Subwoofer Speaker Set (18280)

Link to post
Share on other sites

Głośniki 2.1 subwoofer FC-550 Microlab te są całkiem fajne ale ja chciałbym kupić je w sklepie a nie na allegro bo potem problemy z gwarancja są a ich już nie ma , albo ciężko dostać

a o FC330 naczytałem się trochę i z tego co wyczytałem to ludzie którzy byli posiadaczami fc350 odradzają ten zakup

a podam jeszcze parę modeli

Głośniki komputerowe Edifier PRISMA - E3350 black

Logitech Z-4

Głośniki komputerowe ModeCom MC-MHF60U

z tych które wymieniłem w całym poście które byś wybrał

Link to post
Share on other sites

niestety powracam z pytaniem ponieważ są one za wielkie potrzebuje dwóch małych głośników na biurko i duży subufer na dol coś takiego ja te zestawy

Głośniki komputerowe Genius SW-G2.1 3000 70W

Głośniki komputerowe Edifier M3300SF

Link to post
Share on other sites

szukam głośników 2.1 z pilotem na kablu albo bez bez różnicy a co myślcie o firmie creative

Głośniki komputerowe Creative T3150W (51MF0426AA000)

nie wiem czy sie uparłem ale czytam te opisy częstotliwościowi i najlepszym w tej cenie nadal wydaje mi się Głośniki komputerowe Genius SW-G2.1 3000 70W czy może ktoś to potwierdzić albo podać mi lepsze głośniki 2.1 do 300zl nowe (subufer duży a głośniki male (na duże Modecom nie mam miejsca ;/))

Link to post
Share on other sites

Geniusy tu na forum były często polecane ale w wersji 5.1 z tego co pamiętam generalnie na Geniusach się nie zawiedziesz bądź tego pewien.


Zawsze to całość w MDF-ie w Geniusach a nie jak u Creativa Sub MDF a reszta plastik...


Generalnie wybierasz niestety tani plastik to nie będzie fajnie grało bierz coś w MDF-ie (drewno) taka moja rada.


Np. ten do 300zł solidny zestaw calutki w MDF-ie nie bierz tych co wymieniłeś, nie bierz plastikowej tandety broń Cię Boże.

http://allegro.pl/glosniki-genius-sw-hf-5-1-4500-125w-led-warszawa-i4175237986.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...