Skocz do zawartości

Telefon 1000-1400 - dylemat


Recommended Posts

Witajcie :)

Teraz to ja zwracam się do was o pomoc.

Budżet jak w temacie do 1400 :)

Wymagania:

-szybki internet(fajnie, gdyby była możliwość do instalowania flasha).

-obsługa aplikacji: GG, Skype, Gmail.

-w miarę dobry aparat

-rozmiar wyświetlacza od 4-6 cali (także dość spory wybór)

 

Myślałem nad: LG Swift G, Lumia 920/925/1320, HTC Desire 816(jeszcze go nie ma), Note II,  LG G2, (ale tutaj pamięć, niby te 11 gb, ale parę fotek i zawalony telefon, a gry pewnie jakieś będę miał), HTC One (aparat kuleje), S4 (trochę muli). 

 

Póki co skłaniam się ku Lumii, nie wiem dlaczego, coś mnie do WP ciągnie. 

Ale z drugiej strony android to platforma na której już jakiś czas siedzę. 

 

Czekam na wasze typy, jak człowiek doradza to jakoś łatwiej, ale gdy ma się coś kupić ... No to już jest problem bo nie wiadomo na co się zdecydować :D

 

 

Link to post
Share on other sites

Dozbierałbym chociaż by te 100 zł i kupiłbum G2 32 Gm. I wilk syty i owca cała.

 

32 Gb powinni spokojnie wystarczyć.

 

Solidny aparat

Solidna bateria

Solidny procek

Android Kit Kat 4.4.2 już jest do pobrania.

Na allegro da się wyrwać G2 32 Gb za 1500 zł.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Potrzebne mi w sumie te 3 aplikacje. Gry- hmm. Angry birds wystarczy :P

Ciężko mi wybrać, bo ciągnie mnie do przetestowania WP szerzej (jak dotąd miałem go w ręce na chwilę do zabawy, może personalizacją nie zachwycił, ale do moich wymagań raczej wystarczy).


Poczekam raczej aż stanieje Note III / lumia 1520(chodź z porównań to Note III w ładowaniu stron jest bezkonkurencyjny).


Chyba poczekam na OnePlus One lub aż lumia 930/1520 stanieje . Polecam zainteresować się tym pierwszym wymienionym przeze mnie  :)

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Duża tolerancja na wielkość ekranu. Lumia 920/925 to dolna granica budżetu a nawet mniej. Z dużych wyświetlaczy jak sam podałeś Lumia 1320 jest dość tania jednak ciągle budżetowa. Jeśli nie potrzebny Ci taki duży wyświetlacz to możesz poszukać tańszych Lumii bo wymagań nie masz zbyt wysokich i będziesz miał możliwość przetestowania WP i zbyt dużo nie wydasz. Nadchodząca aktualizacja do WP8.1 trochę zmienia w kwestii personalizacji. Generalnie nie ma potrzeby żeby tam coś zmieniać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wszystkie wymagania spełnia Lumia 1320,którą możesz kupić za 700-750zł nówkę na allegro,od osób prywatnych przedłużających umowy z operatorem(najlepsza cena i pewna gwarancja),dodatkowo dostajesz najlepszą baterię i największy ekran w swojej klasie.

 

PS.

 

 

fajnie, gdyby była możliwość do instalowania flasha

Na Windows Phone nie ma takiej możliwości.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

poczekaj na oneplus one. jak ruszy sprzedaż będzie można ocenić czy warto go kupić. lg g2 32 gb kosztuje ok 1700 zeta, więc trochę za dużo wg mnie. najrozsądniej będzie kupić 16 gb za ok 1100 - 1200 zeta i telefon powinien służyć dobrze przez długi czas. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A co bys powiedial na naxusa5? ma dobry wyswietlacz FHD pokryty goriila 3, super wydajny procesor snapdragon 800, 4 rdzibie 2.26ghz, 2gb ram i ciagle najnowszy android. Tak wiem, bateria nie jest super, ale to problem z softem i po aktualizacji, bateria bedzie lepiej trzymac.

Edytowane przez Lazer23
Link to post
Share on other sites

Nexus 5 ma trzy zasadnicze zalety,perfekcyjną wydajność,świetne wykonanie i wsparcie od googla,reszta czyli aparat,ekran i bateria "tylko" na dobrym poziomie,jakość rozmów też nie zachwyca,ale generalnie wymagania spełnia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...