Skocz do zawartości

Fallout3 a Radeon x600PRO.


Recommended Posts

Witam,

Zakupiłem ostatnio Fallout3, jeszcze czekam na wysyłkę i zastanawiam się czy w ogóle mi pójdzie ;) . Posiadam Radeona x600PRO 128MB z SM 2.0, gdy minimum to x850 :D. Ostatnio grałem też w Obliviona na średnich detalach przy 1024x768, z leciutką ścinką - gdzieś 10fps spadało na terenach mocno zalesionych, dlatego szukałem i znalazłem "Oldblivion". Na forum projektu znalazłem też wątek, właśnie o F3. http://www.oldblivion.com/sm/index.php?topic=6927.0, co o tym sądzicie? A może są jakieś addony poprawiające wydajność? W tym przerobieniu już jest "Additional Files include LessRocks, No Blur on Hit, Reduced View Distance Mods, Fallout Mod Manager and GameBooster", jak myślicie pomoże to w praktyce?

Pozdrawiam, Damian.

Link to post
Share on other sites

Powinno być całkiem grywalnie w 800x600 czyli ~30FPS

Mogą być błędy - np. niektóre kamienie czy inne rzeczy będą kolorowe, albo ludzie będą bez głów( ;) )

 

U kuzyna na Athlonie 2500+ i Radku X1650(SM 3) chodziło w 1280x1024 na średnich/wysokich bez żadnych zmian configów itd.

Czyli procek spoko da radę, bo ty masz 3000+ :D

Ty masz tą kartę na AGP, czy PCI-Express?

Link to post
Share on other sites

A ja znowu polece Radeona 2600 XT. Karta dobrze sobie radzi z 1 jajkiem, troszkę tylko przyspiesza na 2 jajach. Kupiłem za 65 zł więc od ciebie zależy czy sobie kupisz coś na prawdę fajnego. Ja jestem mało wymagający, i karta super. Polecam. 65 zł to psie pieniądze.

A Wiedźmin chodzi na średnich, wysokich, Batman na wysokich, Kings Bounty na max, Quake Live również, Lost na max, Heroes V max, więcej nie wiem bo nie mam więcej oryginałów. ;)

 

To jeszcze lepiej mówię ci 2600 XT ideał, sam też zbieram na nową kartę a ta jest na prawdę w pompkę.

Link to post
Share on other sites
:menda: Gra JAKOŚ się uruchomiła, ale nie było głów, a przy wyborze postaci nie było postaci ( :P ), ok napis ROK PÓŹNIEJ, polski głos tatuśka mówi "Synku, nie patrz w światło, bo ci zaszkodzi", albo coś w tym rodzaju - gdy tylko skończy to mówić a postać patrzy na światło gra się wyłącza :) . Tatuś widać jasnowidz. Dobra w paczce jest też save, gdy go włączam wszystko ok, wychodzę z krypty, ale gdy próbuje strzelać znów crash ;) , widocznie coś w rodzaju "Stop przemocy w grach" :P . A już miałem nadzieję sobie pograć :P . Może ma ktoś sprzedać TANIO GF 8500gt, albo ATI 2600 xt?
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...