Skocz do zawartości

Telefon za 500zł z dobrym aparatem


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez ArioX,

Recommended Posts

Witam,


Potrzebuje telefon który będzie płynnie chodził był mało awaryjny oraz robił dobre zdjęcia a to wszystko do 500zł .Ogólnie zastanawiałem się nad lumią 820 .Jak sądzicie jest to dobry wybór ?


 

 

Oto dane telefonu który nadaje się dla mnie:

1. Ile masz pieniędzy do przeznaczenia na telefon? - 500 zł.

2. Chcesz komórkę z sklepu internetowego, allegro czy komisu komórkowego? - obojętnie

3. Jakie firmy cię interesują? - Nokia, sony itd.

4. Do czego telefon ma być wykorzystywany? - Do dzwonienia, pisania sms, przeglądania internetu oraz do robienia zdjęć.

5. Jaki system operacyjny preferujesz? -obojętnie

6. Będziesz modyfikował oprogramowanie telefonu? - Nie.

7. Interesują Cię telefony z dotykowymi wyświetlaczami? Tak.

8. Używany wchodzi w grę, czy może tylko nowe egzemplarze? Może być używany.

9. Dodatkowe uwagi lub informacje - Aby nie był podatny na uszkodzenia i aby miał dobry aparat (Wiadome jest że zwykłego aparatu nie zastąpi ale aby chociaż lekko się zbliżał do poziomu cyfrówki )

 

 

 

Pozdrawiam Szkielet22

 

Link to post
Share on other sites

Nic innego za 500zł z lepszym aparatem nie znajdziesz jak nokie 820.bardzo solidnie zbudowana(znów napsizę że stwierdzam to po obcowaniu z telefonem 15 minut nie więcej) i do tego poprawki do WP ostatnio wchodzą.Najlepszy wybór - i tyle.Pozdrawiam.,

Link to post
Share on other sites

Świetny aparat, świetne wykonanie - ale slaba bateria - jest to w zasadzie jedyny słaby punkt. Ja w zasadzie dzwonię, sprawdzam pocztę - i dwa dni mi wytrzymuje - ale - jak zaczniemy intensywnie grać czy ogladać filmy to pod koniec dnia zaczyna wolać o papu :)

 

Jeśli Jak proorytetem jest Aprarat i jakość zdjęć - a nie stać nas na Lumię 1020 - to Lumia 920 będzie idealna - posiada jeden z najlepszych aparatów wśród smartfonów - znacznie droższa konkurencja jak Z1 czy S5 jest porównywalna. Mamy świetny i jasny obiektów, optyczną stabilizację.

 

Jak zmieścisz sie w budżecie to L920 była by idealna dla Ciebie - zwlaszcza, ze najwazniejszy jest dla Ciebie aparat.

Link to post
Share on other sites

Nie jest najważniejszy ale jest ważny :) Jeżeli uda mi sie znaleźć 920 za 600zł to ją wezmę , troszkę duży ale chyba po jakimś czasie się przyzwyczaję a waga mi nie przeszkadza :) 


Przejrzałem dzisiaj forum i dostrzegłem  że kupując lumię 920 są duże szanse że trafię na wadliwy produkt (Masa postów na forum o wieszaniu się podczas ładowania ) natomiast problemów związanych z lumią 820 nie znalazłem no może tylko pęknie wyświetlacza. Teraz już jestem całkowicie zakręcony  :)

Link to post
Share on other sites

Moja Lumia 920 nie miała problemów, w moim otoczeniu też jest sporo Lumii i nie było kłopotów.

 

Obawiam sie, ze Lumi 920 nie dostaniesz w tej cenie - przynajmniej takiej z długą gwarancją i pewnej.

 

Na Twoim miejscu skupił bym się na Lumi 720 oraz Lumi 820 - obie maja znakomite aparaty. L720 to długo dystansowiec - a Lumia 820 ma więcej RAM'u i bardziej nadaje się do grania. Obie to w zasadzie bliźniacze modele.

 

I to na nich bym się skupił.

Link to post
Share on other sites

Czyli skoro nie gram w gry to nawet bardziej odpowiadała by mi lumia 720 ? Miał ktoś styczność z tymi dwoma telefonami ? Różniły się czymś poza rozmiarami i parametrami ? Chodzi mi o płynność działania oraz o jakość zdjęć itd. ?


Jednak kupiłem Lumię 820 .

 

 

Dziękuje wszystkim za pomoc :)

Edytowane przez szkielet22
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...