Skocz do zawartości

Ms office na czym polega subskrubcja?


Recommended Posts

Cześć. Muszę zakupić MS OFFICE do domu (nie wiem jeszcze którą wersje) i chciałbym zapytać Was jak to jest z tą subskrypcją? Zwykle subskrybcja jest na rok ale czy to dotyczy update programu czy może program po roku przestaje działać lub są blokowane jakieś funkcje i żeby móc korzystać trzeba znów zapłacić?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Cytat ze strony Microsoftu, dział FAQ:

 * Co się dzieje z chwilą zakończenia mojej subskrypcji? Jak mogę dalej używać swoich dokumentów?

Wraz ze zbliżaniem się terminu ważności subskrypcji będziesz dostawać o tym powiadomienia w aplikacjach Office oraz pocztą elektroniczną. Z chwilą wygaśnięcia subskrypcji aplikacje Office przejdą w tryb ograniczonej funkcjonalności (tylko do odczytu). Będzie wtedy można wyświetlać i drukować istniejące dokumenty, ale nie da się ich edytować ani tworzyć nowych dokumentów.
W celu przywrócenia pełnej funkcjonalności pakietu Office musisz kupić nową subskrypcję albo jednostanowiskową wersję pakietu, taką jak Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów, Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm czy Office Professional 2013, ze strony Office.com albo u dowolnego uprawnionego sprzedawcy. Ewentualnie możesz wrócić do używania starszej wersji pakietu Office albo przejść na bezpłatną wersję Office Online dostępną w usłudze OneDrive, która pozwala wykonywać podstawowe zadania edycyjne.
 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...