Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ostatnio w sklepie nie dla idiotów, stwierdziłem że nie wyjdę jeżeli nie kupię gry... spędziłem przy półkach kilkadziesiąt minut i nie mogłem się na nic zdecydować. Nie chciałem już żadnych pożeraczy czasu, więc wybór padł na FPS i tak w ręce wpadł mi Prey, znałem historię tego tytułu (dłużej go robili niż DN:Forever :D ) na tyle opakowania zachęcające loga 3D Realms i ATI; 25zł nie majątek więc kupiłem.

 

Gra zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie (już ją przeszedłem, trochę krótka ale dłuższa byłaby nudna), nie atakowała mnie żadna fabuła a i tak dobrze wiadomo o co chodzi, kiedykolwiek zasiada się do gry od razu zna się zasady, nie można zginąć więc czerpie się samą przyjemność z zabawy, portale robią wrażenie...

 

A piszę to wszystko bo poczułem się tak jak wtedy kiedy pierwszy raz odpaliłem Quake'a 2, po tylu latach nie wiedziałem, że można jeszcze zrobić tak podobną grę do quake'a a zarazem tak nowoczesną i wciąż tak przyjemną...

 

Polecam gierkę tym którzy chcą odpocząć przy komputerze :D

[gra warta przypomnienia]

Link to post
Share on other sites

Ja sobie właśnie kupiłem Prey, jak tylko przejdę Carbona to sobie pogram. Gra jest na silniku Dooma 3, ale grafiką bliżej tej grze do FEAR 1.

Kurdę, to może być ciekawe. Gierka jest stara i nie pamiętam gdzie wtedy byłem, że ją przegapiłem :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

w końcu długo zeszło, zanim stwierdzili, że będą robić drugą część.

Pod koniec jedynki (po napisach) jest 'grywalny' fragment będący zapowiedzią Prey 2... A że macza w tym palce 3dRealms (jak oni się utrzymują :D ) gra wyjdzie pewnie po DN: Forever - czyli nigdy 8-)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...