Skocz do zawartości

Zestaw 1500-1800zł do diablo


Recommended Posts

Cześć, głównym powodem dla którego chcę zmienić kompa jest chęć pogrania w diablo III, jednak nie jestem żadnym mega graczem (to już nie ten pesel ;)), a komputera używam głównie do obejrzenia filmu czy przeglądania neta.

 

·  Zastosowanie komputera: jutuby w zakładkach, użytkowanie codzienne, chciałbym też pograć w nowe diablo i nie ginąć przez zwiechy kompa

·  Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 1500 – 1800zł

·  Których części potrzebujesz?: sama buda

·  Czy będziesz podkręcać sprzęt? Nigdy tego nie robiłem, ale jeśli będzie trzeba to poczytam i się nauczę

·  Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: Monitor LG Flatron 22EN43T-B 22” rozdzielczość na której teraz pracuję to 1920x1080

·  Specjalne wymagania: specjalnych wymagań chyba nie ma, może tylko to żeby nie buczał za głośno

·  Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera

Mój obecny komputer to Dell Precision 690

(buda wygląda mniej więcej tak: https://www.listapp.com/hosted-images/158467/IMG_5889.jpg )

2x Xeon 5050 3.0GHz

NVIDIA QUADRO FX 3500 DDR3 256MB

6x1GB RAM DDR2 FB-DIMM Hynix PC2-5300 667MHz

Dysk MAXTOR ATLAS10K5_073SAS SCSI Disk Device (73GB) 10000 rpm

Dysk WDC WD10EZEX-22RKKA0 ATA Device (1TB) 7200 rpm

·  Własna propozycja zestawu

·  Inne: Obecny komp jest trochę archaiczny (2006r.) i kompletnie mija się z powołaniem, dlatego nie wiem czy nie sprzedać go za kilka złotych, zostawiając tylko dysk 1TB i kupić resztę nową. Uprzejmie proszę o pomoc i pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Czy używane części wchodzą w grę (głównie procesor)? 


Na razie taka luźna propozycja:

Intel Core i5-3350P /3.1GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

Gigabyte GA-Z68AP-D3 /intel Z68/

Geil 4GB 1600MHz CL9 Value Plus

Zalman Z9 (b/z)

Corsair VS 450W 80+ 120mm

Gigabyte Radeon R7 260X OC 1GB DDR5 128bit (1075/6000)

 

Mocny, 4-rdzeniowy procesor Intela. Płyta w pełnym ATX, posiada chłodzoną sekcję zasilania i 4 sloty na ram. Porządny ram działający na zalecanym napięciu 1,5V. Bardzo przewiewna obudowa od Zalmana (aktualnie w bardzo dobrej cenie). Budżetowy zasilacz Corsaira z mocną, pojedynczą linią 12V i dobrym okablowaniem. Do tego cicha i energooszczędna karta od Gigabyte.

 

 

Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa albo X98TY2AZ + Norton (otrzymasz wtedy Norton AntiVirus 2014)

Razem: 1695zł
Link to post
Share on other sites

Czy używane części wchodzą w grę (głównie procesor)? 

Może być używany, ale potrzebowałbym pomocy ze znalezieniem konkretnej sztuki lub sprawdzonego miejsca, gdzie mogę takie części kupić.

Witam ponownie,

postaram się kupić używany procesor i kartę graficzną, proszę o ocenę tego zestawu

(zmieniłem kartę graficzną, zasilacz i obudowę):

 

Intel Core i5-3350P /3.1GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

Gigabyte GA-Z68AP-D3 /intel Z68/

Geil 4GB 1600MHz CL9 Value Plus

Gigabyte Radeon R9 270X OC 2GB DDR5 256bit (1100/5600)

Zalman Z3 Plus USB3.0 lub Zalman Z9

Thermaltake Smart SE 530W 80+ Bronze 140mm modular

 

Z góry dziękuję

Edytowane przez teachmemaster
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...