Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chryste Panie, spójrz co piszesz:

 

 

 

Zasilacz nieopłacalny. Fakt!

 

Zarejestrowałeś się na forum, czytałeś regulamin? Pewnie nie, więc robiąc mały wyciąg:

 

 

 


I. Fachowość porad
W tym dziale udziela się pomocy w rozdysponowaniu czyichś pieniędzy, konieczne jest więc pilnowanie fachowości, kompetencji porad. To nie jest konkurs na najlepszy zestaw.

! Złe doradzanie, braki merytoryczne, usilne obstawanie za błędnym przekonaniem, kłótnie, niedbalstwo, oraz wypowiedzi działające na szkodę autora tematu będą karane.


II. Argumentacja
W ramach pilnowania jakości porad, ważna jest argumentacja swoich wypowiedzi - podparta np. doświadczeniem, wyjaśnieniem, opisem, czy też testem.

! Braki takich opisów, posty zawierające zdawkowe i krótkie wypowiedzi, bądź same listy linków do podzespołów są zabronione i będą usuwane, a w stosownych przypadkach karane.

 

 

Co do obudowy:

 

 

Obudowa, piekarnik...
 

 

 

Obudowa może się podobać lub nie kwestia gustu.

 

co ma piernik do wiatraka....

 

 

 

SSD na sam system. 

 

Raz że takie dyski są wolne, to już mało powiedziane to druga rzecz że są NIEOPŁACALNE

 

 

 

Rozbudowę można planować w odbiegiem czasu.

 

No tak ktoś chce zestaw do montażu filmów, bo to jest jego praca, to dajesz mu zestaw do rozbudowy? Ciekawe za co będzie go rozbudowywał, jak pracę żeby zarobić, będzie mu utrudniał sam sprzęt.

 

 

 

Szósta sprawa: Polecam ci pracować na Xeonie a I7. Poczujesz różnice uwierz.  XEON nie jest sprzętem przeznaczonym do tego. I7 spełnia tylko to wymaganie. 

 

Pokaż różnicę? Bo ja nie widzę żadnego sensu pakowania pieniędzy w błoto, o 2011 pogadamy w zestawie za ok. 6k... 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Po waszych stosunku do kolegi Mateusz44 śmiem twierdzić że to forum jest ustawione. 

Sprawdził z was ktoś tą terie? Większość widzę z was ma pojęcie jak o niczym. Kolega Adek pracował na wysłużonym już laptopie Asus. I jakoś pracować mógł. A słowo rozbudowa daje już do myślenia o rozbudowie. Chcecie się tak bawić? Dobra tyle że iśc waszymi poradami to on ma kupić komputer który i tak za niecały rok będzię wymagał nowego procesora. Xeon nie jest procesorem do rederingu. Kolega w pracy ma ich kilka z radeonem i woła o pomste do nieba. Popracujcie przez kilka dni na komputerze z Xeonem. Radze wam sie zastanowić co napiszecie zanim coś powiecie. To samo stwierdzenie człowiek z allegro JEST WYŻEJ NIE NA MIEJSCU.

 

I wiem że bana dostanę za to co wyżej napisałem ale nie podoba mi sie postępowanie niektórych z osób. Którzy nie potrafią uszanować opinii innych. I wciskają na siłe komuś zestaw. Proszę bardzo jest wiele osób które powiedzą że zestawy które są zaproponowane są złe. A wy patrzycie w wasze potrzeby. Dysk SSD 256 GB i do tego 2 dyski DWA TERA?! Wykorzysta to ? Jak on ma 500 GB  i nie wykorzystuke ich w całym potencjale. A sam dysk SSD 120 GB to na dzień dzisiejszy minimum. Prawda.

Trzecia sprawa to sie takowanie pamięci liczy. Bo w podanych przez was zestawach nie ma nic o tym słowa? Ja się pytam czy ktoś to czyta? Bo wydaje mi się że nie.

 

I ps. Forum jest ustawione. Bo użytkownicy z większym stażem mają pierszeństwo. Na innych forach człowiek został by uświadomiony w polubowny sposób a nie w taki jaki wy tutaj pokazujecie. To jest chamski sposób. I nawet nie na miejscu, na takim forum jak Benchark. Dziękuje i spokojnej nocy życzę.

Link to post
Share on other sites

Powtarzam to po raz kolejny:

 

"Zestawy Komputerowe" nie są działem, do którego można wejść z ulicy i testować na kimś swoje teorie. Tutaj w grę wchodzą cudze pieniądze, więc jako osoby funkcyjne, mamy obowiązek, aby nad czyjeś dobre samopoczucie przedkładać dobro osoby, która na forum szuka pomocy. To, że użytkownicy z większym stażem, doświadczeniem i wiedzą mają pierwszeństwo to rzecz jak najbardziej normalna. Idąc pod nóż chyba każdy wolałby być operowanym przez doświadczonego lekarza, a nie przez stażystę na kacu.

 

Jeśli dla kogoś powyższe słowa są zbyt trudne do ogarnięcia, to mam to, za przeproszeniem, w du**e, bo powoli robi mi się niedobrze na widok użalających się nad sobą "znafców", którzy siedząc na Pentium IV rozdysponowują cudze pieniądze, w kwotach, jakich pewnie nie widzieli na oczy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z87 do procka bez "K" - super. 4770, zamiast tańszego Xeon'a - miodzio. RAM'y CL 10 - coraz lepiej. Zasilacz 630W do zestawu, który zje poniżej 400W - szacun. Dysk na TLC do kompa, gdzie SSD będzie wykonywał dość dużo zapisu - mamy kandydata na eksperta.

Link to post
Share on other sites

 

 

Popracujcie przez kilka dni na komputerze z Xeonem

Pracuję ponad rok i nie mam problemów.

 

Zamiast narzekać na forum warto na początek zajrzeć do regulaminu działu zanim zacznie się cokolwiek polecać. To nas odróżnia od innych forów, że kładziemy nacisk na argumentację, żeby użytkownik wiedział czemu proponuje mu się akurat konkretnie to. Może wyjaśnisz dlaczego akurat Twój zestaw jest najlepszy?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...