Skocz do zawartości

Zestaw do 3500 zł z dwoma monitorami


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry (85%), render filmów, programowanie
  • Maksymalna kwota : 3500 + drobne
  • Których części potrzebuję : PC, klawiatura, 2x monitor
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : totalnie się na tym nie znam, a jak mam coś popsuć to raczej nie warto
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: używam laptopa obecnie, brak stacjonarki
  • Specjalne wymagania : proc intelowski, grafika nvidii, monitory matowe (chyba, że teraz coś lepszego w modzie)
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) używam laptopa obecnie, brak stacjonarki
  • Własna propozycja zestawu http://allegro.pl/fenix-i7-4770-8x3-9ghz-8gb-hyperx-gtx750-1000gb-i4122910382.html
  • Inne : podałem maks. kwotę 3500, ale jeśli wyjdzie kilka stów nadto, to świat się nie zawali. nie jestem też typem gracza który non stop ciśnie w najnowsze gry. głównie gram w LoLa, a to mega setupu nie potrzebuje, ale nie chcę kupować jakiegoś padła, tylko coś co na "jakiś czas" wystarczy,

 

Przepraszam, że od razu tego nie wypisałem tak.

Pozdrawiam

Edytowane przez Kai91
Link to post
Share on other sites

Jeśli byś uzupełnił byłoby łatwiej:

 

  • Zastosowanie komputera :
  • Maksymalna kwota :
  • Których części potrzebuję :
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :
  • Rozdzielczość mojego monitora i model:
  • Specjalne wymagania :
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :
  • Własna propozycja zestawu :
  • Inne :
Link to post
Share on other sites

Podciągnąłem zestaw pod górną granicę budżetu,ale za to dostajesz kartę na poziomie GTX770:

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=60708

 

Procesor:

Mocna, 4-rdzeniowa jednostka od Intela, niska cena wynika z braku zintegrowanej karty graficznej

Płyta główna;

Płyta w pełnym ATX. Posiada 4 sloty na ram i chłodzoną sekcję zasilania. Pozwoli na OC do ~3,9 GHz

Pamięć ram:

Porządne, sprawdzone, niezawodne Cruciale. Wieczysta gwarancja

Karta graficzna;

GPU z wydajnym chłodzeniem od MSI i 3-letnią gwarancją

Zasilacz:

Budżetowa konstrukcja Corsaira, posiada dobre okablowanie i mocną, pojedynczą linię 12V

Obudowa:

Przewiewna obudowa z oknem. W zestawie 4 wentylatory i kontroler obrotów.

 

Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa albo X98TY2AZ + Norton (otrzymasz wtedy Norton AntiVirus 2014)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

no właśnie te monitory widziałem na jakiś porównaniu i myślałem nad nimi. kolega kupił ostantio jakiegoś della 24" i dał za niego tysiaka. naprawdę zacny ekran, ale za takie pieniądze, to wolę mieć gorsze wyświetlanie ale x2

 

jeszcze jedno pytanie czy nagrywarka jest teraz potrzebna? mi w laptopie padła ze 2 lata temu i nie czuję potrzeby używania, ale nie weim, jakie jest wasze zdanie?

 

no i czy nie da rady grafiki z nvidii jednak? jakoś do radeonów nie jestem przekonany, mimo że r9 jest ponoć przekozak jak za te pieniądze

Edytowane przez Kai91
Link to post
Share on other sites

czyli bez wątpienia, albo dorzucić do 770 albo brać r9

 

a coś takiego dla przykładu:

Procesor

Intel Core i5-4570 4x3,2GHz TURBO 4x3,6GHz CACHE 6MB

Dysk 1000GB SATA Pamięć RAM 8GB DDR3 1333MHz Karta Graficzna nVidia GeForce GTX770 2GB DDR5 256 bit Płyta Główna MSI H81M Napęd optyczny Nagrywarka DVD Dźwięk Karta Dźwiękowa Integrowana 6 kanałowa Obudowa Midi Tower Złącza/Sloty Obsługa DDR3 do 1600MHz
Ilość portów DIMM 2x
PCI-Ex16 1x
PCI-Ex1 2x
SATA 6x
USB 2.0 4x + USB 3.0 2x
RJ-45 1x 1000

 

sorry, że tak ciągle psioczę, ale rzadko podejmuję decyzję w ciągu minuty

Edytowane przez Kai91
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie lepsza, H81 to najbardziej budżetowy chipset na sockecie 1150. Pamiętaj, że płyta podana przeze mnie nie będzie pasować do 4570.


 

 

sorry, że tak ciągle psioczę, ale rzadko podejmuję decyzję w ciągu minuty

I bardzo dobrze, pisz każdą rzecz, która przyjdzie Ci do głowy. Od tego tu jesteśmy 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

tiaaa, zestaw od szembora nie pobierze więcej niż 300W, nawet nie przekroczy tej granicy. Poza tym nie dostajesz od nas bomby zasilacz, który ma napisane NoName 800W, nie daje więcej niż 200 :) Nie martw się :)

Edytowane przez Sir Kafarus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...