Skocz do zawartości

Myszka bezprzewodowa, max 300 zł


Recommended Posts

Witam wszystkich

 

potrzebuję nowej myszki...do tej pory korzystałem z logitech vx nano, ale zaczyna powoli padać. 

 

1. rodzaj łączności: bezprzewodowa (radio lub bluetooth)

2. sensor: najlepiej laserowy

3. wielkość - vx nano była "notebook'owa" wiec przy takiej wielkosci wolałbym pozostać, choć mile widziane większe myszki i/lub sugestie

3. chwyt: coś pomiędzy claw grip a fingertip....z clawgrip mam ulożenie na przyciskach myszy a z fingertip kciuk. Przy czym nigdy nie kłade płasko dłoni na myszce (tzn nadgarstek nie opiera się płasko o blat/podkładkę tylko bardziej na prawej stronie dłoni) - z uwagi na chorobę zawodową jaką jest zespół cieśni nadgarstka - dbam o to, zeby sie tego nie nabawić  :D jeśli chodzi o długość od środkowego palca do lini którą tworzy kciuk pod katem prostym mam ok. 13-14 cm...

4. zastosowanie: głównie praca, casual gamer

5. DPI jak dla mnie bez znaczenia (przynajmniej 1000), rzadko gram wiec nieistotne

6. jakość materiałów: wysoka

 

Ogólnie potrzebuje bardzo dobrej jakościowo myszki, nie jakiejs tandety.

Myślałem o Logitech Anywhere MX, ale troche boje się "wagi"...bo ma dwie baterie AA, a vx nano miało dwie baterie AAA :/ 

 

Gamingowe myszki, które wyglądają w miarę "standardowo" mogą byc :) byleby nie miały kalkulatora na boku :)

 

Z góry dzięki za wszelkie propozycje :)

Link to post
Share on other sites

Roccat Pyra Wireless jeśli gdzieś znajdziesz, spełnia twoje wymagania. Lub Razer Orochi, ale nic nie usprawieliwia jej ceny.

 

Myszki to trudny temat, przeznaczenie i osobiste preferencje. Są pewne czynniki w myszkach, za które jestem w stanie dopłacić wiele, w praktyce myszki które kosztują wiele, często nie spełniają tych wymagań.

 

Do pracy biurowej, nie rozglądał bym się za niczym wybitnym, najważniejsza jest ergonomia i ew. dodatkowe przyciski do skrótów jeśli używasz. W tym tak naprawdę jedynie sam możesz sobie pomóc.

 

Do grafiki przydatne już są rzeczy potrzebne również w graniu, np. brak akceleracji i przyciągania kątowego.

 

Podane wyżek dwa modele, to takie szpanerskie przykłady na wydanie 200 - 300 zł

Edytowane przez kokakoala
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...