Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam ... mam sprzet ati radeon hd4850 Palit , AMD athlon 64x2 DC 6000+ 2GB RAM kingstona 800mhz , zasilacz OCZ StealthXstream 500W i mam problem z odpaleniem 3dmarka ;/ podczas gdy program skanuje komputer wyskakuje blad Microsoft Windows wszyscy znaja zapewne ten blad . mam win XP 32 bit SP3 +autopatcher

Chce za wszelka cene przetestowac ten sprzet gdyz mam male watpliwosci co do dzialania karty . Mam wrazenie ze nie dziala w 100%

 

Prosze o rade

Link to post
Share on other sites

moim skromnym zdaniem to dobry wynik(ujdzie w tłumie) :ugeek: .A na jakiej rozdzielczosci robiłeś test???podaj wyniki testu CPU albo podaj screeny (link) :D oc karty zależy: od twoich chęci (o ile chciałeś podkręcic GPU) i jakim programem i od temperatury na rdzeniu akceleratora graficznego- im wyższa temperatura tym masz mniejsze pole manewru podkręcenia :ugeek:

Link to post
Share on other sites

Nie chcę zakładać nowego tematu więc pytam tutaj. Jak dodać swoje wyniki na strone ? czytam szukam i jakoś nic nie mogę się doszukać "opublikuj ogólny wynik 3DMark Score" napisaliscie co a nie napisaliscie ja k:P

 

teraz to jest temat do zamkniecia ...

Link to post
Share on other sites

hmm troszke zawiedziony jestem ... bo mam jedyne 10200 pkt ;/ a karty niemoge podkrecic wogole bo sie komp zawiesza

Wynik na tym procesorze bardzo w normie (3dmark06 jest niesamowicie zależny od wydajności cpu)

 

Ja na tym samym procesorze ale przy 4850crossfire miałem marne 11500 i to przy podkręconych zegarach kart.

Teraz po wymianie procka na tym samym sprzęcie wynik skoczył do 17700.

 

Gdzieś tam w rankingach wyczytałem, że jeden z kolegów na identycznym configu ale na lepszym procku wyciągnął prawie 19k

 

Jak widać 3dmark06 nie jest (moim zdaniem) idealnym testerem wydajności grafiki.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

CougarV6 zgadzam się z tobą ja na swoim GeForce EVGA 260 55nm w 3Dmark06 wycisnąłem tylko 11 114, a procesor miałem athlon X2 5000+@3,1Ghz żeby wycisnąć więcej muszę mieć jakiegoś phenoma II ,spróbuje przetestować na 3Dmark2003 i dam znać

 

 

 

na 3Dmark03 ,w rozdzielczości 1024 x 768 wynik 43 512

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...