Skocz do zawartości

Drukarka do domowych zastosowań.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Corr,

Recommended Posts

A niby dlaczego nie ? Ogromną wadą atramentówek są problemy z zasychającym tuszem i w sytuacji, gdy ktoś drukuje dość rzadko, czyli w typowych warunkach domowych, laser sprawdza się zdecydowanie lepiej. Koszty wydruku są śmiesznie niskie, jakość nieporównywalnie lepsza, a ceny w ostatnim czasie spadły do takiego poziomu, że największa zaleta plujek, jaką jest niska kwota zakupu, powoli przestaje mieć znaczenie.


 

 

Jaką polecacie drukarkę do domowych zastosowań do MAX 500 zł?? 

 

Drukarkę, czy urządzenie wielofunkcyjne ? Kolor, czy wystarczy mono ? 

Link to post
Share on other sites

 

 

urządzenie wielofunkcyjne/kolor

 

No to niestety w Twoim budżecie zostaje jedynie plujka. Celowałbym w jakiegoś Brother'a, ze względu na dostępność tanich zamienników i niską awaryjność. 

Link to post
Share on other sites

A może by tak jakieś argumenty ? Fakt, że wrzucasz link do sklepu, gdzie ta drukarka kosztuje o sto złotych więcej niż gdzie indziej, świadczy o skrajnym braku szacunku dla cudzych pieniędzy.

 

http://www.agito.pl/urzadzenie-wielofunkcyjne-hp-deskjet-3525-ink-advantage-kabel-usb-178-590817.html

Link to post
Share on other sites

Akurat to gdzie Autor wątku kupi drukarke to już jest jego wybór i w żadnym wypadku mu nie sugeruję, że ma to robić w komputroniku czy innym sklepie. Mi pasuje wyszukiwanie i z niego korzystam. A Autor jest na tyle myślącym człowiekiem, że na pewno sprawdzi to gdzie będzie dla niego najtaniej. Co do argumentów:

- mam poprzednika k209a i spisuje się wyśmienicie.

- 3525 ma kilku moich znajomych i nikt nie narzeka, nawet przy fakkcie, że tusz to cena ok 35-38 zł.

- przerabiałem już kilku producentów drukarek i HP jest na razie zdecydowanie nr 1 - moim zdaniem, bo każdy ma inne doświadczenia i może mieć inne oceny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

"Ja mam i jest ok" to nie jest argument. Argumentem, który przemawia za czymś mogą być na przykład koszty eksploatacji tańsze niż u konkurencji, atrakcyjna cena zakupu, jakość wydruków lepsza niż sugerowałaby to klasa cenowa itd.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

przychylę się do zdania, że brothery są tanie w utrzymaniu, zamienniki jakie znaleźliśmy do naszego urządzenia (i to dobre zamienniki) to koszt ok. 15 zł za szt, oryginały ok. 60 zł, na pewno można znaleźć i tańsze zamienniki ale nie wiem jak z jakością chociaż podobno brother na wszystkim dobrze pracuje, jak na razie to tylko na actis i na active jetach testowany był nasz brother, hp też dwa modele przerobione ale niestety obydwie drukarki padły (jedna tylko na oryginałach), druga na czym popadnie też zgon. Może mam takie szczęście do nich ale po tej drugiej nigdy więcej drukarki tej marki nie kupię, pewnie w przyszłości też zdecyduję się na laser

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...