Skocz do zawartości

Xperia J co zrobić aby telefon "działał normalnie"


Recommended Posts

Mam problem z xperia J ktorą otrzymałem od Orange na gwarancji - wymiana na jotkę. Telefon zawiesza się non stop, wyjmuje baterie kilka razy dziennie, często nie da sie wejść nawet w ustawienia -> czarny ekran, tel. szaleje - nie da sie go odblokować - przesuwam i nic, ekran -> czasem jest tak że same apki się włączaja, pulpity przesuwają ;p tel potrafi się wyłączyć gdy próboje do kogoś zadzwonić , pomijam to że żeby skorzystać z wifi to muszę kilkukrotnie telefon wyłączyć i włączyć ...

Pomóżcie co z tym gównem zrobić !

na gwarancję już chyba nie będę oddawał, bo poprzednio skończyło się na ponad miesięcznym czekaniu na tela i zatrzaśniętych drzwiach w orangu - a ja w środku - w sobotę ..

 

Link to post
Share on other sites

Sformatuj telefon, tylko najpierw wszystko z niego zrzuć (zdjęcia muzyke kontakty itp.)

 

instrukcja

1. wyłącz telefon

2. przytrzymaj włącznik telefonu i klawisz podgłaśniania jednocześnie i poczekaj az tel zawibruje

3. teraz wybierz opcje "Restore Factory Setting" i wcisniej klawisz włączający tel (wybieranie masz klawiszami głośności)

4. może być tak że tel się zapyta czy na pewno chcesz to zrobić to wybierz yes ;p

5. czekaj az tel się właczy

 

teraz proponuje zrobić aktualizacje oprogramowania połącz się z wi-fi następnie przejdź do ustawien i znajdz aktualizacja telefonu/oprogramowani gdzies na dole to jest, po tych operacjach telefon na standardowym sofcie nie będzie działał szybciej :)

 

pozdro :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli się nie mylę to mój znajomy ma Xperie J. Może nie ma takich problemów jak ty, ale niestety... Ten telefon to muł. Chyba nic się płynnie nie włącza. A co do wgrywania robienia roota i wgrywania softa- tu masz pełno tematów i poradników :

http://forum.android.com.pl/f779/

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z poprzednikiem,brat użytkuje tego fona i mam okazję go zobaczyć,telefon jest z lekka przymulony,dość słabo to wszystko śmiga w porównaniu z moją L625 to jest słabo.Dodam że tak samo miał z nią problemy,zawieszania itp.,oddał na gwarancję i z tego co mówił to wgrali tylko nowy soft,zawieszania ustąpiły lecz muł został.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...