Skocz do zawartości

Smartfon za ~1200 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Klikacz,

Recommended Posts

  • Rozwiązanie

Taki telefon do biegania ?

One bardzo dobrze gra na sluchawkach, ale mi by po prostu szkoda bylo.. Zreszta tak jak i innych.. Spadnie i pajeczynka..

 

Do biegania to sobie kup sansa clip a nie smartfona. Będziesz miał lepszą jakość dźwięku i będzie to po prostu wygodniejsze.

 

Od tego są specjalne armbandy za grosze :P  A sansa clip to dodatkowa stówka do wydatków, a po co je generować skoro do smartfona można dokupić armband za dosłownie 20-30 złotych i biegać bez obaw o telefon :P

Ok Panowie po dłuższym namyśle szarpnąłem się na SIV. Dzięki wszystkim za pomoc, dla każdego rep :P

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Albo telefon jest za dobry albo za słaby, zawsze narzekanie. Rozumiem że nie zawsze pasuje w pełni kolejna oferta producenta ale uważam że patrząc na specyfikację LG mini to odpowiednie rozwiązanie dla tych co nie lubią dużych cegieł.

Link to post
Share on other sites

Panowie co prawda temat dawno nieaktualny, bo kupiłem S4, jednak ostatnio miałem okazję bawić się LG G2 Jak dla mnie fatalnie spasowany telefon, źle leży w dłoni. Ogólnie co do "nakładki" też dupska nie urwało. Pierwsze wrażenie z telefonem LG "nie Nexus" - negatywne.  Co pokaże G2 mini - zobaczymy :P

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Yyy? Nie wypowiadam się pod nieaktualnymi juz tematami. Ale takich ******* dawno nie słyszałem ! Idź zachwalać swoje S4 na portal Samsunga a nie wciskaj nam kitu ! Gdybyś powiedział ze LG jest do du*y bo jest z kiepskich materiałów ... zgodziłbym się pod warunkiem jakbyś mial HTC. Spasowanie zarówno w Samsungu jak LG jest na wysokim poziomie ... nic nie odstaje od LG bo to bryła monolityczna ! A materialny zarówno LG jak i Szajsung ma bardzo kiepskie. A co w LG nie podoba sie w nakładce ? Ikony ? To weź chłopie wgraj cm i masz wg niektórych najlepsza nakladke. A szajsung to arcycielo ? Ma gorsze znacznie dodatki, duzo bardziej laguje nawet w wczytywaniu ksiazki adresowej ! Nawet nie jest w polowie tak modyfikowalna. Jak ja nie jestem fanbojem żadnego producenta ale nie polecaj bo Ty masz tylko to co lepsze. Jedyna rzeczą to jest to ze ma karty pamięci Samsung i jak chcesz filmy musisz dokupic do LG albo np. Pena za 100 - 32gb czy czytnik kart pamięci na bt. Ponadto rejestrując sie na stronie lg masz 50gb w dropbox przez 2 lata. Nie wiem czy to jeszcze aktualne ale miesiac temu było.

Edytowane przez kuku8
Link to post
Share on other sites

Kuku proszę Cie przeczytaj cały temat zanim coś powiesz a nie ostatni post. Reszte napisze Ci z komputera jak wroce do domu, bo teraz piszę z mojej "fanbojskiej s4.
I zluzuj gacie bo Cie chyba strasznie w dupsko cisną.

przepraszam, że post pod postem, ale tamtego nie mogę edytować.

 

 

 

Ok. Trochę mi zeszło, ale nie miałem czasu wejść na komputer wcześniej.

 

Do rzeczy:

 

Po pierwsze jak nie wypowiadasz się z rozwiązanych tematach to i tutaj morda w kubeł i nic nie pisz. Po drugie grzeczniej, bo pewnie sam ode mnie wymagasz kultury. Po 3 przez moje ręce przewinęło się ładne kilkanaście smartfonów (co prawda to było typowe "na próbę", bo wiernie był ze mną HTC Sensation XE) przez ostatnie 3-4 lata. Miałem LG, miałem HTC (jakbyś czytał temat to byś wiedział, że moim ostatnim telefonem był HTC), miałem Soniaki, Nokie, tylko Motoroli i chińczyków jeszcze nie przerabiałem. Stwierdzasz że jestem fanbojem, podczas, gdy Galaxy S4 to mój pierwszy smartfon od Samsunga na dłuższy czas (miałem S2, brat ma S3 więc trochę wiem jednak na ten temat). Ironia, nieprawdaż?

Jeśli wiesz co to znaczy monolityczny, to zauważ, że praktycznie każdemu współczesnemu smartfonowi można przyporządkować tą cechę. Prędzej nominowałbym tutaj Xperie (chociażby Z), a nie LG. Bardzo ładne i dobrze wykonane telefony ma HTC, o czym oczywiście pisałem we wcześniejszym poście bo takowego miałem od blisko 3 lat, ale gdzieżby Pan kuku męczył swój wzrok czytaniem tematu. 

 

Co mi się nie podoba w nakładce LG? A co Cię to obchodzi? Jak Tobie mogą nie podobać się np samochody marki X, tak ja mogę je uwielbiać i (za przeproszeniem) gó**o Ci do tego. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby nawet w Xperii x10 mini pro (która miała 40mb wolnego ramu)  "przycięła mi książka adresowa". 

 

Dropboxa oferuje Ci praktycznie każda dzisiejsza firma; od HTC aż po Sony. 

 

Podsumowując: sypiesz argumentami z du*y bo wziąłem S4 i jestem w Twoich oczach "fanbojem". Naucz się kulturalnie wypowiadać i wytaczać argumenty, bo póki co to chcesz mi wmówić że jestem idiotą bo kupiłem S4, a nawet nie podałeś sensownych powodów przeciwko Samsungowi. "Ma znacznie gorsze dodatki" Jakie to dodatki? A to LG daje jakieś dodatki do telefonu? Chyba odblokowanie telefonu za pomocą przycisku przy aparacie w G2.

 

Zauważ też, że kasa przeznaczona na telefon to są moje pieniądze, które sam zarobiłem i jak będę chciał to mogę je wydać na co będę chciał, chociażby nie wiem jak Cię dupsko bolało.

 

Serdecznie pozdrawiam.

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Ty testujesz chwile a ja telefon mam co 2 tygodnie inny. I dla zabawy prywatny telefon to Samsung S2. Znajomego mam w komisie i mi wypozycza tylko pod warunkiem 1. Ze nie jest to nowosc warta powyzej 2k - strach przed kradzieza...Chcesz argumenty ? Kolega Lazer na bank czyta to proponuje by wkleil moje arumenty za LG. Przekonalem wlasnie jego do LG.

Nie miales LG i przyznaj sie... wiesz jak sie odblokowuje ? Nie przyciskiem z tylu - gdzie tez mozna - ale jest specjalna funkcja zwana Knock on. 2 razu pukasz w ekran i masz odblokowane.

Kolejny argument ? Aparat robi duzo lepsze zdjecia pod warunkiem ze jestes amatorem i robisz zdjecia w dobrym oswietleniu lub w miare znasz sie (ISO itp.) I w nawet kiepskich warunkach zrobisz piekne zdjecia. Najbardziej modyfikowalna nakladka - nawet przyciski kierunkowe mozesz zmienic, motyw czy ikony. Znacznie lepszy procesor i do tego bateria ktora miazdzy konkurencje. Porownalem juz tutaj na forum 3 razy i dalej nie chce wymianiac - wiesz do czego funkcja szukaj sluzy ...

Jak mozesz powiedziec zle spadowany ? Sa wyjatki - przykladowo xperia sp ma szpare jak...

spasowane jest na wysokim poziomie zarowno lg jak i samsung a materialy obydwu sa kiepskie. By mowic komus ze lg jest gorszy bo ma brzydsza nakladke trzeba byc....i co mnie to obchodzi to mocny arument... brawa...

I uwierz planuje zakup teraz Samsunga - mimo niecheci do tej marki Note 3 zrobili po prostu.... genialny. Oprocz karty pamieci Samsung co ma lepsze od LG ? Wiem pen PQI o wielkosci 3 cm bedzie uwieral Cie w dupsko. I nie kazdy producet daje 50 gb przez 2 lata w dropbox. Podaj argumenty twarde i zobaczymy jak zachecisz innych kupujacych do Samsunga. Tylko fakty a nie argument nakladka "go**o cie to obchodzi".

Pozdrawiam ;)

Za bledy przepraszam - z telefonu pisze.

Gdybys powiedzial ze lepszy jest HTC to bym sie zgodzil... pod warunkiem ze muzyka i jakosc wykonania najwazniejsza. Jakos wykonania przerazajaca - nie mialem telefonu lepszego pod tym aspektem, ekran bardzo dobrej jakosci a dzwiek przepiekny (amator pod tym wzgledem jestem) ale w miare sie orientuje i roznica miedzy HTC a reszta, szczegolnie na glosnikach jest przerazajaca.

Edytowane przez kuku8
Link to post
Share on other sites

Nie miales LG i przyznaj sie

 

 

Powtarzam prośbę, przeczytaj cały temat, to wtedy będziemy mogli normalnie porozmawiać na pw.

 

 Wiem pen PQI o wielkosci 3 cm bedzie uwieral Cie w dupsko.

 

Co kto lubi.

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Przeczytalem i ? Smiac mi sie chce jedynie ;)

Oprocz tego, ze g2 jest wiekszy od samsunga o 2mm to bardzo zle lezy w dloni...

No i ze wybrales telefon ktory nie spelnia Twoich wymogow - muzyka one jakosc one bateria lg .. gdzie Samsung ?

Pluje sie o te slowa co mowisz ze telefon zle spasowany zla nakladka i zle lezy w dloni itp. Wyjasnij swoje slowa. Powiedz wprost od poczatku nie chciales nic z lg i dam spokoj.

Czekaj czekaj Ty masz s4 zwykle czy mini ? W 1 czesci mowisz o mini to bym zrozumial a pozniej o mini nie ma wzmianki.

Edytowane przez kuku8
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...