Skocz do zawartości

-- Zasilacz pod ten sprzęt --


Recommended Posts

A Core i7 to pasmo samych wydatków (Procesor 1350 ,- || Płyta główna 1400 ,- || Pamięci RAM DDR3 (2000 MHz od kingstona) 3 GB 1250 ,-

 

RAZEM to ponad 4000 ,- zł !!WOW!! może za rok , dwa kupię jak to wszystko stanieje.

Skąd masz te ceny człowieku??

Zestaw płyta, procesor i RAM (6GB) to koszt około 3 tyś złotych...

Pamięci 2000Mhz normalnie n/c.

 

Hmm niestety nie namierzyłem testów gdzie uwzględniony był Sony ale znalazłem cos wiele starszego ;-) kolega poczyta

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2153-5

 

2 gry na korzyść C2D, 3 gry na korzyść C2Q - więc wygrana C2Q.

A sprawdź sobie stronę wcześniej na testy programów użytkowych tam wszystkie są na korzyść C2Q...

Link to post
Share on other sites

2 gry na korzyść C2D, 3 gry na korzyść C2Q - więc wygrana C2Q.

A sprawdź sobie stronę wcześniej na testy programów użytkowych tam wszystkie są na korzyść C2Q...

 

Zgadza sie c2q gora, nawiazuje caly czas do moich potrzeb jezeli ow procek nie daje mi zdecydowanie wiekszej mocy obliczeniowej w programach ktorych pracuje nie widze sensu zakupu czy gotowy materiał uzyskam 5 minut wczesniej czy pozniej nie odgrywa dla mnie wiekszej roznicy hmm no tak ktos moze powiedziec 5 minut tam 5 minut tu jest juz 10 minut godzina tydzien rok ;-)

Link to post
Share on other sites

A ten mój procesor (IC2Q Q6600 rev.B3) będzie w miarę się kręcił ??? Chłodzenie będzie pasywne Thermalright Ultra - 120 + wentylator 120 mm od AKASA 1400 RPM. No i czy warto założyć 70 mm wentylator pod proca (

- to obudowa którą chcę kupić i gościo w tym przeglądzie mówi że można taki wentyl zamontować) Czy od coś da ???
Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę, że rewizja B3 nie była jakaś szczególna do OC jak G0 to możesz spodziewać się wyniku w granicach 3,2Ghz - jednak niczego nie gwarantuje.

 

Wentylatorek z tyłu może pomóc jeśli na płycie głównej z tyłu masz płaskie radiatorki (powinno zbić temperaturę o ~1*C), jeśli nie to cudów się nie spodziewaj.

Link to post
Share on other sites

No właśnie ja mam G31 od Gigabyte ale czy są te radiatorki to nie wiem. Dlatego że mam komputer na gwarancji jeszcze przez 2 m-ce nie mogę otwierać obudowy bo zerwę plombę a tym samym stracę gwarancje. A jakbym miał to ta 70 - tka coś do więcej ???

Link to post
Share on other sites

Tak, obsłuży Ci RAM 1066Mhz.

 

Ile Ci da? Z kilku tekstów, które czytałem, że nawiew na tą płytkę to około 1*C mniej na procesorze (wynik w granicach błędu pomiarowego).

To, że jest napisane, że płyta chłodzona jest radiatorem nie oznacza, że ma backplate (radiatory to ona ma na mostku północnym i południowym).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...