Skocz do zawartości

Części do kompa do 1400/1500 zł


Recommended Posts

Nie, nie byłoby lepiej. Athlon i Phenom to ta sama architektura. Różnice w zegarach sobie nadrobisz lekkim OC (100MHz, lol), a dodatkowego rdzenia (zakładając, że się nic nie odblokuje) nie wyczarujesz. Dwurdzeniowe Phenomy nie są opłacalne, nie ma co ich brać, tym bardziej kosztem obudowy. Jak już AM3 za ten budżet, to tylko Athlon.

Link to post
Share on other sites

severn - wyglada ciekawie, glownie ze wzgledu na mocniejsza karte grafiki, niestety cena tego zestawu to 1755 + ok 20 zl koszta wysylki i w przypadku problemow kontakt ze sklepem w Gdansku (ja mieszkam na slasku).

 

Zestaw poprzedni to cena 1685 i mam wszystkie czesci w zasiegu swojego miejsca zamieszkania. Ew. przy zmianie na obudowe za 95 zl, zestaw z karta ASUSa mam za 1777zl. Pytanie - czy zasilacz 400 W to wytrzyma? Czy jednak bedzie trzeba go wtedy wymienic na mocniejszy?

Link to post
Share on other sites

Jeśli mowa o fortronie to spokojnie pociągnie ten zestaw.

 

Jeśli chodzi o gwarancje to z tym nie ma problemu. Opisujesz co się stało z danym podzespołem i wysyłasz do nich. Okres oczekiwania jest podobny do tego jak byś ten podzespół oddawał u siebie na gwarancję.

Link to post
Share on other sites

Pytam o zasilacz, poniewaz jeden sprzedawca stwierdzil ze musi byc min. 500 W. Co do gwarancji, to wysylka czesci do Gdanska generuje kolejny koszt w przypadku awarii, wiec chyba bede zmuszony jednak do opcji zakupu u siebie, tym bardziej ze sprzet nie ma byc dla mnie osobiscie, ale dla znajomego, wiec ew. dodatkowe koszty bede ponosil ja.

Link to post
Share on other sites

Pytam o zasilacz, poniewaz jeden sprzedawca stwierdzil ze musi byc min. 500 W. Co do gwarancji, to wysylka czesci do Gdanska generuje kolejny koszt w przypadku awarii, wiec chyba bede zmuszony jednak do opcji zakupu u siebie, tym bardziej ze sprzet nie ma byc dla mnie osobiscie, ale dla znajomego, wiec ew. dodatkowe koszty bede ponosil ja.

 

Dobre 400w spokojnie pociągnie ten zestaw. Gdzie kupisz to twój wybór.

Link to post
Share on other sites

Nie, nie lepiej zastąpić Kingstonami. Na jedno wyjdzie, a te są w dobrej cenie i z radiatorami. Sama nazwa Kingston nie daje nic do wydajności. No chyba, że są w podobnej cenie (do 20zł więcej), to możesz wziąć Kingstony HyperX.

Link to post
Share on other sites

Po konsultacjach wybór dokonany:

Obudowa ATX Tower Cooler Master RC-335-KKN1-GP

Asus Radeon HD5770 512MB DDR5/128b D/H PCI-E

Pamięć DDR3 Geil 4GB PC1333 Dual 2x2GB Value CL9

Zasilacz do obudowy Fortron FSP400-60APN 80+ 400W

Procesor AMD Athlon II X3 440 (AM3/95W) BOX

Płyta główna MSI 770-C45 AMD 770 Socket AM3

cena z przesylka: 1787,60zł

 

Dzieki wszystkim za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...