Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Tak jak w temacie, szukam słuchawek do 500 zł.

Będą one używane do muzyki ( Dubstep i tego typy muzyka ) i gier ( Fps, najczęściej BF4 )

Podłączone będą do integry, ale mam już przeznaczone +/- 300 zł na kartę dźwiękową.

Aktualnie jestem zaintesowany brainwavz hm5, głównie ze względu na wielkość ( Mam dużą głowę i uszy )

i po przeczytaniu recenzji zbierają one dobre opinie.

Myślę, że wszystko co trzeba napisałem, jeżeli nie to poprawcie mnie.

Jeżeli mogę poprosić, to możecie mi pomóc w szybkim wyborze ? Słuchawki do soboty chcę zamówić.

 

Z góry dziękuje za pomoc i odpowiedzi w temacie ;)

 

Jeszcze edytka: Jaki polecicie mikrofon ( Może być doczepiany do słuchawek ) do około 50 zł ?

Edytowane przez Filip17
Link to post
Share on other sites

http://forum.mp3store.pl/topic/90741-recenzja-sluchawek-brainwavz-hm5/

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-brainwavz-hm5/

Te słuchawki w zasadzie mają w 99% pochlebne opinie,znalazłem tylko jedną niepochlebną na Head-Fi,dla gościa były zbyt ciemne, więc chyba nie ma się nad czym zastanawiać,wybór jak najbardziej słuszny,@mikołaj z mp3store używał ich do BF i był bardzo zadowolony(czyt. recenzje)

Edytowane przez sting3572
Link to post
Share on other sites

Ultrasone HFI580 (przestrzeń , bas, detaliczność )  HM5 przy 580 HFI do podanych gatunków może nieco biednie brzmieć :)  Nie będzie takiego wykopu w basie oraz wysokich tonach ,ale nie każdy lubi takie wystrzałowe brzmienie.Ewentualnie  Beyerdynamic DT 770 PRO 80 OHM  trochę podobne do Ultrason ,ale nie tak podbarwione pasmo jak 580 HFI.

Link to post
Share on other sites

"nieco biednie brzmieć" jak mam to rozumieć ? Róźnica pomiędzy nimi będzie duża czy mała ? Bas i wysokie tony mają dawać kopa ale bez przesady, żeby mi uszu nie rozsadziło, dlatego zainteresowały mnie HM5.

Edytowane przez Filip17
Link to post
Share on other sites

nic ci tam nie rozsadzi , tylko jest dużo basu, no i dość jasne detaliczne brzmienie.

 

 

nieco biednie brzmieć" jak mam to rozumieć

To są bardzo dobre słuchawki słuchawki ,ale nie do dupstepu itp. elektroniki, zbyt kulturalne brzmienie.Dlatego proponuję raczej DT770 250 ohm.

Link to post
Share on other sites
Czy DT770 250 Ohm potrzebują dobrego źródła

AudioTrak Prodigy Cube wystarczy

Jak jest z wygoda i wielkością tych słuchawek? Mam dużą głowę i uszy

są uważane za wygodne ale skoro masz duże uszy, to warto je przymierzyć w sklepie.

Link to post
Share on other sites

Taki life hack, tip życiowy, przed samym zakupieniem słuchawek, poszukaj czy nie mają ich wystawionych w najbliższych sklepach z elektroniką np. Media Markt. Ciężko jest ocenić czy dane słuchawki będą ci pasować w 100%. Dlatego najlepiej jest założyć je na głowe oraz odsłucha, niż potem żałować.

 

Jeżeli będziesz na nich dużo słuchał, to żeby nauszniki miały z jakiegoś przyjemnego materiału, w innym wypadku będą Ci się pocić uszy, tym bardziej przy zamkniętej konstrukcji, jeśli nie są to słuchawki otwarte / półotwarte. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...