Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziękuję wszystkim za pomoc i dobre rady,przydały się.Myślę że sprzęt zmienię jeszcze przed Świętami,po sprzedaży tego co mam. Co do telewizora to pewnie pójdę do jakiejś dużej sieci i poproszę o prezentację.Wtedy się przekonam czy tej wielkości Tv nadaje się do podłączenia kompa i netu. Jeśli obraz będzie nie do zaakceptowania to spróbuję z 32calami ew 26 calowy monitor.Pozdrawiam wszystkich i buziaki!

Link to post
Share on other sites

Support CPU up to 95W - to zdanie oznacza, że płyta wspiera procesory powyżej 95W, więc płyta może być. To jest angielski w stopniu bardziej niż podstawowym, nie tłumaczcie jak nie umiecie ;p

 

edit: taki ze mnie ekspert od angielskiego ;p

To się chłopie popisałeś :D:D Doje..... jak dzik w sosnę. Poliglota jeden.
Link to post
Share on other sites

dorzuce swoje 3 grosze ;]

 

kumpel pracuje na telewizorze 32 cale i praca z tekstem czy malymi elementami nie stanowi żadnej przeszkody. Widać ze część z was czyta fora internetowe gdzie zazdrosne malolaty wypisuja glupoty na temat TV do komputera. Firma samsung wspiera takie opcje zastepcze i w TV samsunga jest opcja PC ktora poprawia jakosc wyswietlanego obrazu podnosi efekt wizualny krawedzi i wyostrza obraz.

 

co do grafiki ja bral bym albo

 

gtx 285 albo 4870x2 z przewaga dla gtx'a poniewaz w rozdzielczosci HD (tv = 1920x1080) radzil sobie lepiej niz 4870x2 natomiast jezeli planujesz zakup monitora 32-36 cali za 5k zł to bierz radka poniewaz w wyzszych rozdzielczosciach spisuje sie znacznie lepiej niz konkurencja.

 

 

a co do cen 4870x2 to nie wiem czy z gwarancja na 2-3 lata kupisz taniej niz 1,8k zl

Link to post
Share on other sites

Cóż, ja czytałem opinie i recenzje osób, które takie telewizory posiadają (fakt, że Samsungi to nie były).

Najlepsza opcja to jednak obejrzeć w sklepie - wziąć np laptopa (pozyczys od kogos jak sie nie ma), podlaczyc i zobaczyc jak to jest z wyswietlaniem tekstu itd.

Link to post
Share on other sites

Faktycznie w TV Samsunga jest opcja PC dla jednego postu HDMI, faktycznie poprawia ona jakość.

Osobiście zapraszam do przeczytanie świetnego artykułu na fraz.pl (ja po jego lekturze wiem, że TV nie zastąpię monitora) -> http://www.frazpc.pl/artykuly/673/SAMSUNG/LE32A553/Telewizor/32/1080P/w/roli/monitora.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za posty n/t kompa i TV. Nie piszę dużo,ale neta przeglądam b.często-musi być widać to co chce przeczytać :D . A jeśli chodzi o grafikę to Radeon 4870x2, bo tych nowszych(4890) nie ma jeszcze w sprzedaży chyba.No i nie wiem jak będzie z wydajnością/ceną. A jeśli Samsung ma leszy obraz ze względu na wejście to zainteresuję się tą firmą(miałam chęć na coś z trójki Sony/Toshiba/Sharp).Buziaczki!

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Witam, ze względu że nie chce tworzyć nowego tematu podepnę się pod ten ma,że tutaj uzyskam odpowiedź w innym niestety nikt nie pomógł choś treść prawie ta sama. Właściwie na początku przyszłego roku ale mam zamiar zmienić laptopa, więc ceny się zmienią ;] ale ogólnie mam ogromny problem co do wyboru grafiki czy nvidia czy amd... nie mam pojęcia co do wydajności radeonów. Z geforcami 2xx się orientuję ale nie potrafię przełożyć modeli karty. chciałbym coś pokroju GT 240M albo wydajniejszego, jeśli chodzi o 3xx to tutaj też mam mały problem, i tutaj prośba o jakiś odpowiedznik u AMD albo coś lepszego. pozdrawiam

 

uprzedzając w jakiej cenie to tak w przedziale 2000 ~ 2500 i chciałbym żeby starczył na dłużej jak 3 lata :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...