Skocz do zawartości

Twitch.tv - nie da się normalnie oglądać streamów!


Recommended Posts

Witam.

W skrócie - nie mogę oglądać streamów w jakości wyższej, niż "Mobile" bo inaczej stream co chwilę się doczytuje. Zauważyłem, że prędkość pobierania z Twitcha to średnio gdzieś 30 kilobajtów na sekundę, czasami podskoczy do 100. Prędkość łącza to 10 Mbit/s. Jak mogę to naprawić? :/

Link to post
Share on other sites

Wina leży także po stronie Twitcha. Niestety, podczas większych imprez E-Sportowych jakość usług świadczonych dla 'mniejszych' casterów jest niska. Szczególnie widać to u użytkowników streamujących bez partnerstwa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wina leży także po stronie Twitcha. Niestety, podczas większych imprez E-Sportowych jakość usług świadczonych dla 'mniejszych' casterów jest niska. Szczególnie widać to u użytkowników streamujących bez partnerstwa.

Zajrzałem na fora Twitcha i okazuje się, że wielu ludzi z całej Europy doświadcza tego typu problemów - więc to chyba nie problem ze strony mojego dostawcy skoro filmy na YouTube za każdym razem wczytują się w 1080p bez zająknięcia.

Adiv, wiedz, że już od około dwóch lat próbuje znaleźć lepszego ISP. Jedyną potencjalną alternatywą jest właśnie Netia lecz odmówili, nie pamiętam z jakiego powodu. I tak kiedyś z neostradą było znacznie gorzej ^^

 

W każdym bądź razie dzięki za pomoc. Najwyraźniej nic na to nie poradzę.

Link to post
Share on other sites

Zobacz czy rozwiązanie typu livestreamer działa lepiej niż przez przeglądarkę

 

instalujesz livestreamer

instalujesz VLC lub Media Player Classic

oglądasz stream z twitcha w playerze 

 

instrukcja

 

w cmd odpalasz livestream.exe twitch.tv/nazwa_kanału jakość

 

jakośćto tak jak na twitch

best (source)

high

medium

low

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Witam!

Maksymalnie zirytowany postawą Orange, ciągłym olewaniem i niepoważnym traktowaniem postanowiłem nagrać film obrazujący słabość usługi Neostrada.

Problem jest powszechnie znany. Zgłaszałem go wielokrotnie konsultantom Orange. Za każdym razem byłem zbywany, wmawiali mi że to wina twitch.tv że streaming się co chwilę buforuje, że u nich jest wszystko OK.

Dlatego podpisałem drugą umowę na dostęp do internetu i nagrałem film z porównaniem obu usług.
Już miesiąc czekam na odpowiedz od Orange.

Rzućcie okiem na ten film, czym więcej osób go zobaczy, tym większa moja szansa na pozytywne załatwienie sprawy.

Dajcie znać czy macie podobne problemy.



pozdrawiam!
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...