Skocz do zawartości

Modding by CZHIE


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez BattleCrit,

Recommended Posts

Hej

 

Jestem nowy na forum i proszę o wyrozumiałość.

Posiadam kompa z takimi danymi:

 

Płyta główna: Asus M5A 78L-M LX

Procesor: AMD Quad Phenom II X4 960T 3 GHz (Black Edition)

Pamięć RAM: 4GB DDR III GOODRAM 1333

Dysk: 500 GB WDC

Zasilacz 420 W

 

I ostatnio dokupiłem kartę graficzną GIGABITE NVIDIA GEFORCE GTH 550 Ti 1GB GDDR5 i po kilku dniach zaczął wyskakiwać Blue Screen (nie wiem jak to się fachowo nazywa). Robiłem reinstalkę windows-a, ale to nic nie dawało, wczoraj poczytałem trochę na necie i każdy kto miał taki sam problem, to ostani post w temacie to "ok, dzięki, dam znać czy to pomogło" i koniec. Ale przyznaje nie na tym forum tylko na innych bo z google.

 

Disiaj podłączyłem stary zasilacz 400W ze starego kompa i nie wyskoczył jeszcze Blue Screen, ale jak patrzałem na grze Team Fortess 2, to przycinało kompa (a na tamtym zasilaczy gra nie chciała się wcale załączyć, tak przycinało)

 

I takie pytanie, czy jak wymienię zasilacz na taki (około) 500W, to będzie dobrze? Myślałem też o dożuceniu drugiej "kości" RAM, ale że mam mało kasy (max. 250 na zasilacz, bo wiem, że RAM kosztuje 150), to na początek chce zasilacz, bo nie chcę na starym pracować.

 

Wpadłem tutaj, bo przeczytałem artykuł http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/zasilacze-polecane.html i pomyślałem, że może ktoś z was coś doradzi.

 

Prosiłbym o wasze opinie i rady co zrobić.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez czhie
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...